Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Górnik Łęczna – Legia. Gospodarze postarają się o niespodziankę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 sierpnia 2016 r. o 08:55 Powrót do artykułu
Pozdrowienia dla zespołu piłkarskiego Górnika Łęczna!- możecie wygrać z każdym> Powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jako wieloletni Kubica nawet zawodnik wieku juniorskiego tego klubu życzę sukcesu ale Legii,mam nadzieję że ta farsa w końcu się skończy.Kiedyś powiedzieć w Polsce ze jest sie z Łęcznej to była duma,każdy od razu Gornik itd. (doświadczyłem tego nie raz więc niech nikt mi nie gada głupot ze tak nie bylo ) a dzis.....szkoda gadać.Dzięki wszystkim pokemonom bez żadnych wartości klub upada i upadnie z hukiem.A janusze nie dość ze płacą za to to jeszcze się cieszą....A myślałem że społeczeństwo zmadrzalo po czasach prl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idę na mecz a tych strajkujących oszołomów proponuję wyrzucić na zbity pysk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam a niby kto jest GOSPODARZEM tego meczu ?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka że ludzie z Lublina i okolic idą zobaczyć w akcji Mistrza Polski, anie kibicować Górnikowi. Co z tego że dzisiaj może i będzie komplet na trybunach jak na następnym meczu będzie tyle co było na pierwszych dwóch czyli około 2 tys.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mecz na neutralnym terenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy kibicujemy Gornikowi! Lublin to drugi dom dla Gornika! wlasnie juz wychodzimy na mecz!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kapelko won Z Łęcznej ty sprzedawczykuuuuu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łyncna - "miasto" ze stodołą w rynku. Im szybciej zagracie derby z Turem lub Piaskovią tym lepiej dla podatnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górnik Łęczna to jest z Lublinem związany jak Avia Świdnik za parę ładnych lat dzielnice Lublina.Wszyscy na Marakane Lublina wspomagamy Górnika jedynego klubu dumy Lublina a szcególnie duma regionu .Lubelszcyzna jest Ci wdzięczna złote słowa Cugowskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajebi....ty doping na Arenie od samego początku Pikniki jedziecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sporo ludzi na meczu. fajnie to wszystko wygląda. żałuje że nie moge być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"kibole" Górnika. Zamiast chodzić na jedne z ostatnich w historii klubu mecze w ekstraklasie to produkujecie sie na forum. Już niedługo 3 liga (kopalnia daje coraz mniej i lepiej już nie będzie). Tak, jestem pracownikiem kopalni. Jestem na urlopie poza regionem. Gdyby nie to byłbym na meczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Łęcznej żeby zapełnić stadion na taki mecz, Kapelko zciągnąłby dziesiątki autokarów z dziećmi (za darmo). W TV musi to jakoś wyglądac do NC+ daje kase i wymaga. Na tej wsi po prostu ludzie na mecze nie chodzili. Na Arenie jest dużo ludzi a do tego wszyscy z biletami. Jedyne rozsądne marketingowo zachowanie to przeniesienie meczy do Lublina. Na wsi to sie udac nie mogło, a poza tym to i tak musicie się szykowac na derby z Piaskovią. Szybciej niż myslicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi was placcie i trzymajcie ekstraklase!pamiętajcie obiema rękoma! Hehe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby bojkot, a ludzi więcej niż na meczach w Łęcznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
9248 - ilość widzów na meczu wiochy z Ległą. Jedno pytanie .  Kiedy w Łyncny był komplet widzów (za bilety a nie za darmo) ? Marketingowo ruch świetny. Sportowo to ta wieś odstaje nawet od Niecieczy. Stodoła w centrum "miasta".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnik nigdy nie będzie dzielnicą.Debata na ten temat już była i mieszkańcy Świdnika jak i radni,jasno dali do zrozumienia żeby nie podejmować wogóle tematu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pajacu było 7.5 tys na meczu z Legia i to nie za darmo.weź woreczki od lodu te za darmo i ochlodz głowę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i gdzie te 7,5 tys weszło? siedzieli sobie na kolanach czy w stodole?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...