Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KS ROW Rybnik - Lubelski Węgiel KMŻ 58:30

Utworzony przez Kibic, 12 października 2010 r. o 18:51
Obawiam sie, ze to moze byc poczatek konca zuzla w Lublinie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze bo Bogdanka Tylko Górnikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co tu dużo mówić dali dupy po całości a gdzie Tomasz Piszcz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co powie super prezes WOJCIECHOWSKI dajcie wiecej kasy ??? ile komu i na co ? TAM GDZIE WOJCIECHOWSKI TAM PROBLEMY FINANSOWE CIEKAWE CO TERAZ SOBIE ZNAJDZIE DO UTOPIENIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do autora: prosze się podszkolić, albo zapytać kogoś na czym polega tzw. zastępowanie zawodnika w meczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda? a może dobrze. Niech prezes Wojciechowski trochę chłodnym okiem popatrzy na klub. Czy takie bronowanie toru i lanie wody w niego, w dniu meczu jest ok? Czy przypadkiem trener Wilk dzięki takiej polityce jest (mam nadzieję, że już nie będzie) trenerem, czy też małym cwanym człowiekiem. Takie działania powodują to, że w Lublinie jeździmy jakoś, ale na torze trochę innym są baty. Szkoda, że tak się dzieje. Czy raczej działo. Trener wg mnie powinien być trenerem a nie człowiekiem od lepienia składu. Być może jest lepszy od Stachyry, ale śp. trener Bielecki (gdyby żył), nie wspominając trenera Studzińskiego czy J.Głogowskiego, byliby już zdecydowanie lepszymi do tej funkcji. A że obaj są z Lublina? To nie wada. ,,Przygotowanie'' toru w stylu p.Wilka powodowało również zabijanie widowiska. Bo działacze powinni wiedzieć, że kibic oprócz zwycięstwa, chciałby zobaczyć walkę. Bo jadący od startu do mety gęsiego zawodnicy stają się nudni. Życzę sobie, by w następnym sezonie (jeśli prezesem będzie sympatyczny p. Z.Wojciechowski), trenerem będzie p. Z.Studziński. A nasi mistrzowie kierownicy będą jeździć na torze przygotowanym do walki a nie do jazdy gęsiego. prezes Wojciechowski zaoszczędzi grosza (może miasta, może Marszałka), a na pewno sponsorów z różnych firm. Bo dzięki preparowaniu (to moja nazwa, bo być może tak należy robić), parę razy zawody były bardzo opóźnione. A chyba raz ,,przegięto'' i drobny deszcz w ciągu dnia spowodował odwołanie meczu. Najlepszego wszystkim kibicom żużla. Nie tylko na lubelszczyźnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś temu Górnikowi nie idzie, ani w piłce, ani na żużlu :/. Tylko Górnik-Lubelski Węgiel!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytam się w stylu Januśka: -czy Dryml nie sprzedał meczu w ŁODZI? Po co ściągać takich asów jak: Kostro, Swetman czy Rempała? Na 2 ligę trzeba lubelskich zawodników a nie ochłapiarzy zgarniający masę forsy w meczu z kelnerami. A jak przyjdzie wyjazd to do tyłu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to koniec zuzla na naszej wsi.Tera bedzie tylko gorzej.za drogie sa bilety na taka pache.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za idiota to pisał...."Za Drymla jechał Baran" muahahahaha..Durniu..zz polega na tym, że zawodnicy jadą wyścig więcej, właśnie po to by zastąpić zawodnika. Żenada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
było to wiadome że dostaną w d*** już po niedzielnym występie-żużla nie ma,piłki nie ma,nas nie ma,można tylko podziękować władzom miasta oby tak dalej-zajebista promocja miasta,najlepiej płakać i nic nie robić-brawo a ludzie wam zaufali-więcej marketów i nie trafionych inwestycji oby tak dalej-banda,ale wasza władza nareszcie się kończy tylko czy w naszym mieście są jeszcze ludzie normalnie myślący$$$$-pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak bylibyśmy lepsi od Orła, to nie musielibyśmy walczyć nawet w barażach! Powinniśmy awansować z pierwszego miejsca. A wczoraj to był baraż, czy jakoś tak to się nazywa? Regulamin rozgrywek powinien być Panu znany jeszcze przed rozpoczęciem sezonu. Jeśli Pan go nie poznał, to Pana wina. Narzekanie po sezonie na regulamin, to wybaczy Pan, ale ośmiesza się Pan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wojciechowski panie Sprawka gdzie ta promocja Zuzla Uwaga w RYBNIKU w waznym meczu bylo 1000 osob i z Lublina 30 tak mowil sprawozdawca radia Katowice a na pilke nozna w Zabrzu czy Chorzowie chodz od 10 do 18 tys ludzi pomimo duzej ilosci druzyn pilkarskich na Slasku .Zarobili zawodnicy z zagranicy na kelnerach jak Rawicz czy Ostrow i wypieli 4 Litery oto promocja miasta w/g pana Wojciechowskiego -Zuka i Tarasa .Zamiast pilki Noznej[sponsora] balon pękl.Ggyby pilkarze Motoru czy Lublinianki otrzymali taka kase dzis bliski bylby awans do 1 ligi a tak SIARA wyszla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem krótko - SZKODA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@emigrant z wlkp Bo kibice piłki to w większości dresy które nic nie robią i mają czas żeby jechać na wyjazd we wtorek na godzinę 16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał999 napisał:
@emigrant z wlkp Bo kibice piłki to w większości dresy które nic nie robią i mają czas żeby jechać na wyjazd we wtorek na godzinę 16
Jak nie wiesz to się nie wypowiadaj, jeżdżę na wyjazdy a dresu nie miałem na sobie od kilku lat. A z was to tacy kibice jak ze mnie baletnica , wasze kilka tysięcy w 100 osób przekrzyczymy. Nie umiecie nawet zrobić oprawy, bo nie nazwę konfetti czy kilku baloników oprawą. Mama nadzieje, że tak samo szybko jak wasz żużel się reaktywował tak samo szybko upadnie. Bez pozdrowień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzczonowiak!O czym ty człowieku piszesz?Mokry,wilgotny,bardziej przyczepny tor sprzyja ściganiu się,mijankom na dystansie,pomimo przegranego startu. Przestań więc pieprzyć głupoty! Jak mawiają niektórzy zawodnicy,"dobra fura pod dupę i beton"-vide taki Ronnie Jamroży z Rybnika czy Rafał Fleger. Wkurza mnie to ciągłe pitolenie o torze w Lublinie,popatrz człowieku na jakich się jeździ w GP MŚ czy innych ligach!W jakim one są stanie!Dlaczego wyżywasz się na tym biednym, zasranym Lublinie? Dlaczego nie wzruszają ciebie koszmarne upadki na dziurawych skandynawskich torach? Jazda, mimo deszczu, na śliskich i mokrych torach na wielu zawodach GP MŚ ,patrząc z perspektywy ostatnich lat? Wszyscy robią tor pod siebie,to taki honorowany zwyczaj! Jedni wolą "beton", drudzy wolą "kopę". A najlepsi w tym sporcie radzą sobie na każdej nawierzchni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TY MICHAŁ999 ja nie jestem dresem i jakoś jezdze na wyjazdy Motoru i na dodatek pracuje mam dzieci!!!TYLKO DLA WAS ŻUŻEL TO ROZRYWKA A DLA NAS RKS MOTOR TO SENS ŻYCIA!!!W LUBLINIE JEST TYLKO MOTOR!BEZ NAPINKI ŻUŻLOZJEBY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...