Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lang: Kolarze w Lublinie ulegli psychozie

Utworzony przez jan, 23 września 2008 r. o 18:01
niech ktoś wyjaśni ile jest wtym prawdy gdzie ten olej był rozlany ilu zawodników śię przewruciło czy toprawda kamery tego nie pokazały myślę że to tylko wymówka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejedzcie trasa ktora przejechali kolarze na wyczynowych rowerach w pogodny dzien a dopiero dostanienie psychozy-o jezdzie w deszczu juz ni wspomne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE wierze w zadna psychoze chyba ze Langa,tam na bank nie bylo zadnego oleju glupoty gada i chce sie teraz wykrecic szkoda kibicow ktorzy liczyli na sciganie a nie na to by zobavczyc 100 rowerow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż psychozie ulegli ci co tutaj piszą. Pisać można wszystko ale z głową... Jechałem z wyścigiem i wiem jak było z olejem, ale to nie powód aby grupa stanęła na mecie w Lublinie. Piszącym teksty w tym dziale, proponuję siąść na rower wyścigowy i w deszcz trochę pojeździć, ale w tempie bodaj 40 km na godz. i trochę zakrętów żeby było po drodze. Samemu trzeba coś poczuć, aby o tym się wypowiadać. Myślę, że rozkręcę temat psychozy swoją wypowiedzią jeszcze bardziej. I o to chodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...