Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor znowu przegrał walkę o awans. Olimpia Elbląg w II lidze

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 czerwca 2016 r. o 19:27 Powrót do artykułu
Trzeba im jeszcze dołożyć ze 2 mln zł to może wtedy będzie awans
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor to nadje sie grac ale w polo.Dziadostwo jakich mało.Z powrotem na Zygmuntowskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkim zabrac dotacje Panie Żuk, jeszcze może ze swojego wynagrodzenia coś Pan dorzuci, to moze wtedy sie uda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tto gra w tej ala drurzynie,oni mają nawet problem z przyjęciem piłki.II-liga dla tych kopaczy to za wysoko.Wrócmy z nimi na Kresową,tam się odnajdą.Okręgowa klasa jak w sam raz dla Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to w następnym sezonie będzie ciekawie po reformie 3 ligi. Co prawa mistrz wejdzie już bez barażu, ale po połączeniu 2 grup liga będzie znacznie silniejsza i o tego mistrza będzie znacznie trudniej. Oprócz mocnych Stali Rzeszów i Resovii, które w tym sezonie deptały po piętach Motorowi dojdą Unia Tarnów, Garbarnia Kraków, KSZO Ostrowiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dowidzenia Tomasz Z., dowidzenia 2 liga, dowidzenia chlopaki, mialo byc tak pieknie...... szkoda pisac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego Szarowola gra w Lublinie na takim pieknym stadionie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I łajza z lublina znow będzie grać na wsi a Duma Powiśla w I lidze :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech nieudaczni kopacze sami szukaja sponsorow! dosyc dotowania tego g... przez miasto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olimpia Byla po prostu lepsza piłkarko a i jakoś mam wrażenie że BARDZIEJ zdeterminowana zeby awansowac, zapier....alali oba mecze a nasi tak jakby nie zdawali sobie sprawę ze to mecz O WSZYTSKO !!! Wypieprzyć połowe składu z PSUEOD napastnikiem PIątkiem na czele ! Żal kibiców...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze więcej pieniędzy pakować w ten zespół! A może stadion za mały żeby rozwinąć skrzydła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już tu nic nie rozumiem... Jest piękny stadion? Tak Klub ogarnięty w końcu organizacyjnie i finansowo? Tak Są kibice? Tak To dlaczego mój klub ma znowu klepać piłkę gdzieś powsiach a nie dalej się piac do góry? Nie wiem czy to trenera przerosła ta rola czy zawodników ale k...a za coś biorą te pieniądze za coś utożsamiają się z klubiem. Kiedys pisałem że po co w Lublinie dotowac z pieniędzy miasta ręczna lub kosza kobiet bo trzeba w końcu stworzyć piłkę na najwyższym poziomie . SORY zwracam honor zawodniczkom ze za swój klub, za nie swoje miasto (z ciekawości aż sprawdziłem żadną zawodniczka z obu drużyn nie jest z Lublina) walczą i wygrywają. A tu co? Wstyd i brak słów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
motor won na KRESOWĄ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przyszłym sezonie się okaże,ilu było w Lublinie kibiców sukcesu.Teraz znowu będą pompować balonik i atakować drugą ligę.Z braku awansu ja się nie cieszę,bo szkoda mi Przemyśla.Motor niezła bieda choć Olimpii nie można ujmować sukcesu gdyż zasłużyli na awans bardziej niż Motor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaaaahahahahhahahahahahahahahahhaa :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrowienia od trenera Nowaka z I-szo ligowej drużyny Wigry Suwałki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mnie taki wynik bardzo cieszy. Bandyci z motoru winni być pozbawieni wejść na stadiony, a nawet do cywilizowanych części miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopóki mamy takich kiboli to dopóty motoru nie wpuszcza do wyższej ligi. Przecież to sama patologia... Kiedyś nawet sponsorowałem to "coś" a dzisiaj nawet grosza nie dam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nasz zespół ma wielkie serce , dzięki nim piłkarze z mniejszych ośrodków mogą zagrać na stadionie marzeń , szkoda ,że Piastowi Tuczempy nie udało się dostać do baraży z motorem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buraki wysypac na nowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...