Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pierwszy transfer Górnika Łęczna

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 czerwca 2016 r. o 19:33 Powrót do artykułu
O kurde ale się rozpisali o Górniku.Więcej można się dowiedzieć na stronach innych tygodników.Ja przynajmniej wiem kto był testowany w sparingu z Jaga a u was to się można dowiedzieć.10raz że Spartakus przegrał baraże!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
O kurde ale się rozpisali o Górniku.Więcej można się dowiedzieć na stronach innych tygodników.Ja przynajmniej wiem kto był testowany w sparingu z Jaga a u was to się można dowiedzieć.10raz że Spartakus przegrał baraże!
Kogo testowali oprócz bramkarza Małeckiego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu zaczyna się zbieranie weteranow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym proponował 40 latków brać do druzyny,szczerze mówiąc ten zespół nie ma przyszłości z taką polityką transferową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy może wie ktoś czy bramkę dla Górnika zdobył Sprawdzany pomocnik Czech?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na papierze nie wygląda źle ten Czech.Ale 31 lat już
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eeee jest i młody Legionista w gronie testowanych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pełna nazwa powinna brzmieć GKEP Górnik Łęczna czyli Góniczy Klub Emerytów Piłkarskich ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak macie tak komentować transfery to lepiej się nie wypowiadajcie .Górnik ma najmniejszy budżet w lidze,więc robią takie transfery na jakich ich stać.Tyle w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...