Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podlasie gromi Spartakusa, Orlęta grały do końca z KSZO

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 września 2016 r. o 08:19 Powrót do artykułu
v grupa iii ligi piłkarskiej: *orlęta radzyń podlaski - kp kszo 1929 ostrowiec Świętokrzyski 2:2 (0:1). 0:1 – michał grunt, 39 min.; 0:2 – michał stachurski, 47 min.; 1:2 – borysiuk (z rzutu karnego), 62 min.; 2:2 – rycak, 89 min. orlęta: stężała - zarzecki, szymala, kanarek, konaszewski, zmorzyński, borysiuk (82.piątek), kot (69.rycaj), powałka, romaniuk (51.iwańczuk), majewski. trener: damian panek. kp kszo 1929: wierzgacz – stachurski, pietrasiak, podstolak, Łatkowski - bełczowski, mianowany (69.czajkowski), burzyński (86.mężyk), gil (90.ferens) – kapsa (60.jamróz), grunt. trener: tadeusz krawiec. Żółte kartki: grunt, kapsa. czerwona kartka: grunt (za dwie żółte). sędziował: radosław wąsik (lublin). widzów: 600. od początku meczu obrońcy gospodarzy mieli problemy z upilnowaniem michała grunta. nasz rosły napastnik napsuł im sporo krwi, aż w 39 min. - po wrzutce rafała gila - najwyżej wy***ył do piłki i golkiper orląt zmuszony został do wyjmowania jej z siatki. po chwili mogło już być 2:0, ale futbolówka po strzale mateusza podstolaka pofrunęła tuż nad poprzeczką. kibice miejscowi byli tak sfrustrowani grą, że rzucili na murawę petardy i sędzia musiał przerwać spotkanie na kilka minut. w tej części gry wynik już nie uległ zmianie. na początku ii połowy kszo pokazał, jak silną jego bronią są tzw. stałe fragmenty gry. już w 47 min., po dośrodkowaniu fabiana burzyńskiego, piłka odbiła się od słupka, a głową wpakował ją do siatki niezawodny w takich okolicznościach kapitan ostrowczan, michał stachurski. dwie minuty później mogło już być po meczu, bo michał znów, tym razem po wrzutce rafała gila, groźnie główkował. piłka o centymetry minęła światło bramki. niestety, michał grunt, dwukrotnie w 51 i 57 ujrzał za nadmierną grę faul żółte kartki i w konsekwencji czerwoną. graliśmy więc w osłabieniu, co piłkarze orląt szybko, bo już pięć minut później wykorzystali. sędzia dopatrzył się w naszym polu karnym faulu na powałce, a borysiuk okazał się skutecznym egzekutorem rzutu karnego. uff... wydawało się, że dowieziemy korzystny wynik do końcowego gwizdka, ale na dwie minuty przed końcowym gwizdkiem gospodarze zdołali wyrównać. rycaj zamienił strzałem z woleja dośrodkowanie zmorzyńskiego na bramkę. nasz zespół miał jeszcze szansę na zwycięskiego gola, ale w doliczonym czasie gry w potwornym zamieszaniu na polu karnym rywala nie udało się żadnemu z naszych piłkarzy wpakować piłki do siatki. -trudno oceniać mi grę i postawę piłkarzy. na pewno popełnili jakieś błędy w meczu, w którym zostaliśmy ewidentnie skrzywdzeni przez sędziów – mówi trener kp kszo 1929, tadeusz krawiec. -mam więc ogromne pretensje do sędziów, bo piłkarsko byliśmy lepszym zespołem i zasługiwaliśmy na wygraną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sędziował: radosław wąsik (lublin). widzów: 600. od początku meczu obrońcy gospodarzy mieli problemy z upilnowaniem michała grunta. nasz rosły napastnik napsuł im sporo krwi, aż w 39 min. - po wrzutce rafała gila - najwyżej wy***ył do piłki i golkiper orląt zmuszony został do wyjmowania jej z siatki. po chwili mogło już być 2:0, ale futbolówka po strzale mateusza podstolaka pofrunęła tuż nad poprzeczką. kibice miejscowi byli tak sfrustrowani grą, że rzucili na murawę petardy i sędzia musiał przerwać spotkanie na kilka minut. w tej części gry wynik już nie uległ zmianie. na początku ii połowy kszo pokazał, jak silną jego bronią są tzw. stałe fragmenty gry. już w 47 min., po dośrodkowaniu fabiana burzyńskiego, piłka odbiła się od słupka, a głową wpakował ją do siatki niezawodny w takich okolicznościach kapitan ostrowczan, michał stachurski. dwie minuty później mogło już być po meczu, bo michał znów, tym razem po wrzutce rafała gila, groźnie główkował. piłka o centymetry minęła światło bramki. niestety, michał grunt, dwukrotnie w 51 i 57 ujrzał za nadmierną grę faul żółte kartki i w konsekwencji czerwoną. graliśmy więc w osłabieniu, co piłkarze orląt szybko, bo już pięć minut później wykorzystali. sędzia dopatrzył się w naszym polu karnym faulu na powałce, a borysiuk okazał się skutecznym egzekutorem rzutu karnego. uff... wydawało się, że dowieziemy korzystny wynik do końcowego gwizdka, ale na dwie minuty przed końcowym gwizdkiem gospodarze zdołali wyrównać. rycaj zamienił strzałem z woleja dośrodkowanie zmorzyńskiego na bramkę. nasz zespół miał jeszcze szansę na zwycięskiego gola, ale w doliczonym czasie gry w potwornym zamieszaniu na polu karnym rywala nie udało się żadnemu z naszych piłkarzy wpakować piłki do siatki. -trudno oceniać mi grę i postawę piłkarzy. na pewno popełnili jakieś błędy w meczu, w którym zostaliśmy ewidentnie skrzywdzeni przez sędziów – mówi trener kp kszo 1929, tadeusz krawiec. -mam więc ogromne pretensje do sędziów, bo piłkarsko byliśmy lepszym zespołem i zasługiwaliśmy na wygraną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-Trudno oceniać mi grę i postawę piłkarzy. Na pewno popełnili jakieś błędy w meczu, w którym zostaliśmy ewidentnie skrzywdzeni przez sędziów – mówi trener KP KSZO 1929, Tadeusz Krawiec. -Mam więc ogromne pretensje do sędziów, bo piłkarsko byliśmy lepszym zespołem i zasługiwaliśmy na wygraną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiepska gra Orląt. Kupili punkt u sedziego i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu LZS Rzeźnik Radzyń pokazał klase !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wąsik alfonsik znowu zrobil swoje. Za ta menda jeszcze nie dostala po pysku od kogoś. Skrócik z metra cięty . Czerwone kartki to w każdym meczu daje który ma zrobić. Cienki Bolek nawet nie potrafi tego normalnie zrobić. Do wora z nim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to ten sam baran co Avie zawsze kręci? On albo robi to po złości albo obstawia bukmachery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...