Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radosław Kursa trzecim wzmocnieniem Motoru Lublin

Utworzony przez erwinek80, 20 stycznia 2017 o 17:15 Powrót do artykułu
bardzo dobre wzmocnienie przydał by się jeszcze piotrek prędota ze stali rzeszów
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to jedziemy na sparing zobaczyć ja to wygląda po rewolucji
0
Predota??To ten co cieszyl sie w Rzeszowie po strzeleniu bramki Motorowi??Tacy Judasze z daleka od Motoru!!
0
Xyz napisał:
Predota??To ten co cieszyl sie w Rzeszowie po strzeleniu bramki Motorowi??Tacy Judasze z daleka od Motoru!!
Tak, właśnie ten. Ten sam co w wywiadach dla rzeszowskich gazetek wielokrotnie pogardliwie wypowiadał się o Motorze któego jest wychowankiem, i którego żona na fb Stali Rz. też wbijała Motorowi szpile. Powinni się trzymać z dala od Lublina i Motoru. Rzeszów przecież taki zaje...y :D
0
Niech wasz Motor zacznie szanowac ludzi ktorzy sie w jego grupach juniorskich wychowali, dopiero wtedy beda oni szanowac Motor. Armia cudzoziemska przede wszystkim.
0
Czy prezesem Motoru został Komar, czy tylko mi się wydaję?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: