Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Reprezentacja Artystów Polskich uległa na Arenie Lublin rywalom z Rosji 0:2 (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 maja 2018 r. o 21:39 Powrót do artykułu
KTO I PO CO ZAPROSIL TU NACJE, KTORA PROWADZI OTWARTA WOJNE !!!! Z UKRAINA !!! GINA TAM LUDZIE BEZBRONNI !!! O TRUCIU SWOICH BYLYCH AGENTOW POLONEM NAWET NIE WSPOMNE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz niech rzecznik ujawni ile kasy zostanie przekazane na wsparcie ofiar przemocy w rodzinie A ile ta cała szopka kosztowała, bo mnie na szybko wychodzi że podatnicy z lublina dołożyli lekką ręką 60 000 zł, które zamiast wydawać na tę szopkę było od razu przekazać potrzebującym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to już wiecie po co wybudowano Arenę ...komentarz zbędny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jaka była kwota tej nasi pomocy dla POtrzebujących?? Dośpiewać sobie PO nasiemu. Było to 2 rolki papy i wał do łapy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadałoby podać do publicznej wiadomości cały skład naszej reprezentacji, tam było mnóstwo gwiazd, a na każdym portalu widnieje kilka tych samych nazwisk, skopiowane zresztą ze strony, na której można było kupić bilety. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, które sami publikujecie, żeby wyciągnąć wnioski, drodzy dziennikarze. Swoją drogą... fajne wydarzenie, bawiłam się świetnie i mam nadzieję, że będzie takich więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KTO I PO CO ZAPROSIL TU NACJE, KTORA PROWADZI OTWARTA WOJNE !!!! Z UKRAINA !!! GINA TAM LUDZIE BEZBRONNI !!! O TRUCIU SWOICH BYLYCH AGENTOW POLONEM i SMOLENSKU NAWET NIE WSPOMNE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...