Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Resovia - Avia 3:0. Druga porażka zespołu ze Świdnika

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 września 2016 r. o 21:11 Powrót do artykułu
Szkoda Avii ale cóż, nie dziwię się piłkarzom. Nikt nie lubi pracować za darmo. Trzymaj się Avio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tej porażki. Miałem świadomość i nie dawałem Avii zbyt wielu szans w starciu z Resovią. Na pewno nie w przemeblowanym z konieczności składzie. Mimo to trójka do jaja kiepsko wygląda. Życzę zwyżki formy i więcej szczęścia w polu karnym Białkowi. AVIA PANY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak pisałem przed meczem Avii z Resovia że  będzie ciężko. Resovia to drużyna bardzo wymagająca z aspiracjami do awansu oraz większym budżetem niż Avia. Naszym chlopakom należą się i tak wielkie słowa uznania i szacunek że, mino trudnej sytuacji finansowej braku pieniędzy z kontraktow oraz problemów kadrowych pojechali do Rzeszowa i rozegrali dobry mecz z tego co można przeczytać na stronie Podkarpackiej. A to że przegrali 3:0 to mim zdanie nie jest wstyd. Jako kibic dalej wierzę w moją drużynę i z całego serca dziękuję im za walkę i za honor ktory pokazują w każdym meczu. Podobno Internet jest siła niech każdy kibic zmobilizuje poprzez ten środek łączności swoich znajomych rodziny i niech przyjdą na mecz z Solą Oświęcim pokażmy nasza siłę,  siłę kibiców by nasi piłkarze wiedzieli że nie są sami. Dajmy im doping i niech każdy wpłaci 10 złotych. To nie jest kwota po za naszym zasięgiem a klubowi pozwoli choć w minimalnym wymiarze egzystencję. Za tydzień jesteśmy wszyscy kibicami Avii Swidnik!!! Avia była, jest i będzie na zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gelo ja i mogę dać i dwie dychy bo chłopakom się należy kasa za gre ale skąd mam pewnośc że kasę którą dam dostaną piłkaże a nie Maciej prezes zawinie do kieszeni bo w TV mówili że nie potrafi się rozliczyć z kasy którą dostał. A wróble też ćwierkały że chłopaki na mecze jeżdżą taką drogą która jest najdłuższa ciekawe jaka firma przewozwa ich wozi. Tak może niech urząd i prezes siądą i pogadają i sobie wyjaśnią. Podobnie pewnie jest z WSK-ą bo nikt nie da kasy nie wiedząc na co ona jest wydawana. Rachunki to podstawa......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Gelo: Resovia ma jeden z najniższych budżetów w lidze uwierz mi. Od miasta na piłkę seniorską otrzymuje 145 tyś zł rocznie + plus drobne datki od sponsorów. Resovia nawet nie ma sponsora głównego. Wierz mi budżet Resovi jast przynajmniej 2 razy mniejszy niż Avii (która wg. informacji prasowych otrzymuje z miasta 500 tyś. zł na sezon) tak więc nie o budżet tu chodzi ale o wydawanie kasy. Resovia gra na tyle na ile ją stać i takie umowy podpisuje z piłkarzami. Natomiast wiem z różnych źródeł jakie kontrakty mają co niektórzy zawodnicy Avii i są duzo wyższe niz w Resovii. Jeżeli się przepłaca piłarzy to potem sie ma długi i w tym cały wic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli macie takie informacje a informacje są pewne nic innego nie pozostaje jak zgłosić takie wyprowadzenie pieniędzy do prokuratury. A gdy się zarzuty potwierdza niech zarząd poda się do dymisji i oczywiście poprzez sąd zwrot zagarnietej kasy. Mam nadzieję że takich kibiców jest więcej jak ja i nie pozwolą by duma Swidnika upadła. Avia do boju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tą zbiórką do puszki niech się lepiej zajmie fiskus!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AVIA ma budżet 200 tys a Resovia ma około 400 tys ,podaj dokładnie skąd masz takie wiadomości.A AVIĘ możesz sprawdzić w budżecie miasta.Kontrakty z piłkarzami są bardzo mizerne kolejny raz powtarzam podaj wiarygodne źródło a nie ze słyszenia.Jeśli próbujesz zamęt to ci się nie udało.Z tego co wiem to np kontrakty reksów są wystarczające żeby nie pracować a w Resovi jak jest? bo w AVIUNI większość pracuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba odbudować sekcję szachów. Przynajmniej będzie jakaś szansa na Mistrzostwo Polski!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć. Pisząc o budżecie Avii powołuje się na informacje prasowe z waszych regionalnych mediów. Jeżeli są przesadzone to przepraszam, ale zaznaczam nie wymysliłem tego sam. co do budżetu Resovii to z kolei proszę abyś Ty nie podawał kwot z kosmosu. Resovia jako cały Klub dostaje ok. 400 zł na rok, a jesli sie nie orientujesz to Resovia jest klubem wielosekcyjnym (lekkoatletyka, łucznictwo, kolarstwo, sekcja młodziezowa piłki nożnej która rozlicza się indywidualnie, sekcja piłki niożej kobiet która rozlicza się indywidualnie i właśnie sekcja seniorska piłki nożnej) I tak jak pisałem piłkarska sekcja seniorska otrzymuje od miasta 145 tyś. + drobne wpływy (zaznaczam drobne) od kilku sponsorów. Muszę też zdementować twoje informację o kontraktach Resoviaków. Piłarzy którzy utrzymuja sie tylko z piłki i nie są studentami jest 3 (słownie trzech) natomiast wiem ile zarabiają niektórzy młodzi piłkarze w Avii bo po ostatnim sezonie wiele druzyn dzwoniło po piłkarzach Avii chcąc ich ściągnąć do siebie. Niestety wiekszość twierdziła że pieniądze jaki się im proponuje są duzo niższe niz w Avii (mimo że są jak się okazuje wirtualne). Stąd moja wypowiedz i nie mam zamiaru siać fermentu, nawet przeciwnie szanuję Avię i jej kibiców, mam rodzinę w Swidniku, poz tym postawa piłarzy avii w obecnej sytuacji zasługuje na szacunek. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy na Sołę. Pokażmy że jesteśmy z Avią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten debil co pisze ze Resovia ma budżet 145 tyś to jakiś Krutyń. Chłopie taki budżet to nawet na 4 ligę nie wystarczy A wiem bo znam finanse kulkowe i wydatki więc jak nie masz zielonego pojęcia to się lepiej nie wypowiadaj omnibusie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie ktoś jak potęga swidniczanka z gwiazdami świdnickiej piłki? Bo podobno tak w Avi na nich się uwzieli A w serię A sobie nie radza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poldi na prezesa......Swidniczanki hehe. 2 Avia pokaże im miejsce w szeregu tym nie spełniony gwiazdom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z budżetem 200 tyś to można sobie grać ale w 4 lidze więc te pisiory niech nie podniecają się ze oni coś dają. Przy budżetach Podhala 940 tyś , siły Oświęcim milion zł i Trzebini 900 tyś. O mutorze nie wspomnę budzet avi to śmiech na sali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do tego gościa co mnie anonimowo obraża - posłuchaj tempaku, jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to do podstawówki powrót. ja pisałem że resovia od miasta dostaje 145 tys. zł a nie że ma taki budżet - to po pierwsze. resovia oprócz tego co dostaje od miasta i drobnych sponsorów ma budżetu na około 250-280 tyś. + dodatkowe jeżeli sie uda sprzedać zawodnika do wyższej ligi (jak to miało miejsce w zeszłym roku gdzie dwóch młodych chłopaków udało sie sprzedać do ekstraklasy). i to wszystko. a ty widocznie skoro sie tak oburzasz to jesteś z obecnego zarządu avii i w związku z tym że przesrałeś pieniądze to teraz ***isz do okoła że za tyle czy tyle sie nie da grać. da się grać tylko trzeba umieć mądrze wydawać pieniądze. pozdrawiam prawziwych kibiców avii oraz piłkarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym co pisze ten człowiek z Rzeszowa jak mniemam, jest wiele prawdy. Należy mądrze zarządzać finansami a nie grac na kredyt i mysleć jakoś to będzie. wiem również od jednego z piłarzy (młodego zresztą) że w poprzednim sezonie miał umowę na 2500 zł. Mi sie wydeję że to zadurze pieniądze jak na 3 ligę przynajmniej jesli chodzi o młodych piłkarzy. Uważam że w klubie jest potrzebny audyt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To powiedz który z mlodych miał takie pieniądze?To sA bzdury nie z tej ziemi mniemam ze wiem kim jesteś? Chłopie tu nawet Białek takich pieniędzy nie ma. Więc nie opowiadaj bzdur na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pisałem że ma tylko że on twierdzi że ma, a jeżeli odrzucił propozycję zarabiania niższych pieniędzy ale jednak zarabiania, to cos w tym musi być. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie oficjalne oświadczenie, to porozmawiamy. Póki co, wszyscy wiecie tyle co nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...