Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szczęśliwy powrót Lublinianki do domu, wyniki 2. kolejki IV ligi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 sierpnia 2016 r. o 20:38 Powrót do artykułu
Gdzie tabela 4 ligi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Hetman , Chełmianka wielka kicha !!! zremisować wygrany mecz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Hetman,Tomasovia i Unia nie stworzą bandy i nie pojadą z tymi WH ? Co się będą jakieś Łęczne z chełmami wozić po naszym roztoczu i rozganiac kibiców. Można stworzyć HTU i pokazać tym pajacom kto rządzi na wschodzie. No chyba że strach jak się póżniej pojedzie do Lublina i będą ganianki ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był pierwszy i ostatni taki wyjazd Łęcznej w 4 lidze, mowa o Hrubieszowie. Policja dała plamy i nie zabezpieczyła dobrze meczu. Ale teraz już wiedzą, że Łęczna bojkotując mecze ekstraklasy będzie chciała się pokazać na 4 ligowych rozgrywkach. Teraz na każdy mecz policja da im taką obstawę, że nie ma szans na żadne ganianki po boiskach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie mozna poogladac zdjecia z meczu Lublinianki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dlaczego Hetman,Tomasovia i Unia nie stworzą bandy i nie pojadą z tymi WH ? Co się będą jakieś Łęczne z chełmami wozić po naszym roztoczu i rozganiac kibiców. Można stworzyć HTU i pokazać tym pajacom kto rządzi na wschodzie. No chyba że strach jak się póżniej pojedzie do Lublina i będą ganianki ;/
Stworzyć to sobie możesz fan club ojca rydzyka co najwyżej, byliście, jesteście i bedziecie ganiniani jak baranki na halach, nie wasz poziom żeby podskakiwać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Brechta.Bo mi wstyd że z mojej okolicy kibole spier...u siebie jak gazele.Przecież Unia wiała jakby ich co najmniej lwy goniły.Nie wiem ale dla mnie już lepiej z honorem dostać w twarz,podjąć walkę i może dopiero wtedy uciekać niż uciekac i to tym bardziej u siebie gdy nie stoję sam.Lepiej podjąć walkę i przegrać niż tak stchórzyć.Skoro ubieram koszulkę klubową dopinguję idę na mecz stoję na młynie to mam świadomość że w każdej chwili muszę być gotowy do walki za klub i za honor.A nie jak zobaczę że na mnie/nas gonią to wieje tym bardziej na swoim stadionie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w rzeczywistości to nie uciekający powinni się wstydzić. kichą jest gdy ktoś nakłada kominiare , wybiega na murawę i doprowadza do przerwania meczu.a później debile się dziwią że polska piłka kopana jest na niskim poziomie a i 2/3 stadionu puste jak ich łby. nie po to są grzybobrania żeby narażać na straty finansowe własny klub.jak dla mnie to już nie fanatyzm tylko zwykła chęć sprawienia komuś w*** a czasem jeszcze gorzej,co już jest bardzo smutne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...