Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

TBV Start – Polpharma 100:99. Wielkie emocje i pierwsza wygrana!

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 grudnia 2016 r. o 21:04 Powrót do artykułu
szczelanina a nie świetny mecz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie tak. co to za mecz jak traci się 100 i 99pkt ? zadnej obrony tylko rzuty z kazdej pozycji. Pocieszcie się do niedzieli, w niedziele turów Wam pokaze miejsce w szeregu - czyli ostatnie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mecz był emocjonujący kto mówi inaczej ten jest trąba i malkontent
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to była za awantura z tym Amerykaninem z Polpharmy? Faktycznie jakiś kibic go obrażał w trakcie meczu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piekny mecz bylem widzialem!!! maruderzy przed komputer!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie byłem i nie żałuje :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mecz dobry, szybki i widowiskowy, ale...mecz bez obony z obu stron
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt go nie obrazal. Facet nie wytrzymal cisnienia..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem widziałem i kibic w czerwonym sweterku całą 2 połowe wyzywał po angielsku milesa i hicksa , ale wszystko obróciło sie przeciwko nim bo nie wytrzymali cisnienia  po meczu a swoją drogą to ten kibic tez powinien beknac za te rasistowskie odzywki  bo wszyscy siedzacy koło niego na pewno to słyszeli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...