Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zagłębie Lubin – Górnik Łęczna 0:0. Cenny punkt

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 sierpnia 2016 r. o 17:54 Powrót do artykułu
Proszę dodać ze arenowych pajacy na wyjeździe 0 słownie zero.dziękuję i do widzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pajac a konkretnie Pinokio to Twój ojciec....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dopingu w Zagłębiu Januszy nie było a dlaczego , bo Górnik im lotto na działki pojechali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezesie proponuję wysłać sędziemu asystentowi skrzynkę piwa bo tylko dzięki niemu pański zespół wróci do Łęcznej z jednym punktem a tak poza tym gra to totalna dziadownia 1słownie jeden strzał na bramkę i to dopiero pod sam koniec meczu to za mało by zasługiwać chociażby na remis Ale czego można się spodziewać po drużynie skoro klub przed sezonem pozbywa się swoich najlepszych piłkarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie wymogi nie zostały spełnione przez Górnika że nie grają u siebie tylko w Lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niespełnienie wymogów to pic na wodę. Gdyby zarząd chciał to by dostali jakąś tymczasową albo co, a tak na rękę im to było, że komisja ligi ma jakieś zastrzeżenia i można było spokojnie przenieść mecze do Lublina zganiając na to, że stadion jest zły i nie można na nim grać. Szkoda tylko, że w ekstraklasie są jeszcze takie obiekty jak ten w Płocku, Chorzowie czy Szczecinie, które lepsze od tego w Łęcznej na pewno nie są i tam jakoś grają bez problemu. Cóż, lepiej z ludzi debili robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mister Pinokio ze kozak jesteś tylko zza monitora hehe.Z Lubina już wrociles ze piszesz na necie?A co do twojej wypowiedzi to pokazała poziom jaki prezentujesz.Kozak w necie pi.zda w świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chodzę na piłkę nożną a nie na Górnika. To nie mój problem że "wasz" klub,wypiął się na was.Teksty czy wróciłem już z Lubina są śmieszne tak jak "kozak w necie...".To że potrafisz może komuś przylutować nie czyni cię "gościem ".Wręcz przeciwnie,tylko kretyn bije gdy brakuje mu argumentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mu dadzą lutownicę to potrafi... Poparzyć dłonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakby co dali gowno na tacy to też byś jadł?A co do napinacza z lutownice to może i racja bo akurat nie pracuje fizycznie a tym bardziej z lutownica.A sparxysz się i Ty nawet nie wiesz jak szybko.Zresztą dla Ciebie to i tak bez różnicy bo o honorze to slyszales ostatni raz w szkole podstawowej lamusie internetowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówiłem, nawet pisać poprawnie nie potrafi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde to ten mecz w Lubinie był a nie Lublinie. To czemu ja i reszta kibiców przyszłem na Arene Lublin. Znów myślałem że bojkot jakiś że nas nie chcą wpuścić na stadion. Ale dobrze ze można tv w telefonie nawet oglondać. Poźniak piłka meczowa i pudło. Ale wcześniej był bliski asysty.. przy golu Zagłebia bo podał piłkę do tyłu prosto pod nogi Lubina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Górnicy oby tak dalej nawyjazdach -szkoda że KamilPożniak tak się pospieszył trudno dobry 1 punkt z trudnego terenu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...