Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żużel: Karol Baran blisko lubelskiego KMŻ

Utworzony przez jasiok, 29 stycznia 2009 r. o 09:46
apeluję do działaczy klubu, aby nie popełnili błędu swoich poprzedników sprzed lat i nie ustalali zbyt niskich cen biletów, a takie są przecieki, np. w Rzeszowie płacić się będzie za I ligę 25 zł za bilet normalny, u nas musi być 20 złotych, a co najmniej 19 zł, za ulgowy nie mniej niż 14 (15), na frekwencję możecie liczyć tylko na pierwszym meczu (ok. 5-6 tys. kibiców), na nastepnych tylko pod warunkiem wygranych na wyjazdach, a kto zagwarantuje triumf w Równem już w drugiej kolejce, nie dajcie się zwieść poglądowi, że im tańsze bilety, tym więcej kibiców, nic bardziej błędnego, po ew. wygranej nad Orłem (5-6 tysięcy kibiców) i wygranej w Równem na drugi mecz przyjdzie nie mniej kibiców niż na Orła, ale po przegranej na Ukrainie tylko 2/3 tej liczby, po drugiej porażce wyjazdowej frekwencja jeszcze spadnie i nigdy się nie podniesie, Wasi sponsorzy - nawet jeśli ich macie - nie udźwigną ciężaru utrzymania klubu, chętnie raz na kilka tygodni zapłacę drożej za bilet po to, aby żużel utrzymał się w Lublinie, a historia uczy, że jeszcze nigdy lubelski klub nie zamknął sezonu na zero...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ty to jakis jasnowidz jestes?? Ja bym proponowala zebys sie zglosil do klubu i jesli nie przyjdzie ta liczba o ktorej mowisz czyli 5/6 tys to po prostu doplacisz za tyle ile nie ma osob i bedzie po sprawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasiok ma racje. Bilety powinne byc w cenie 14 i 20zł. Patrzac na skład to Lublin z łodzią sie bije o awans a nie z rawiczem czy równem o przetrwanie w lidze. A Howe, Tomicek, Rempała x2, Messing x2, czy Flinov to nie byle kto. Zeby klub był wypłacalny to jestem zdecydowanie za tym aby bilety nie były aż tak bardzo tanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...