Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zużlowy powrót do tradycji. Po ile bilety i karnety?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 marca 2017 r. o 06:43 Powrót do artykułu
24zł za ostatnia ligę? Kogoś chyba nieźle przewiało. W piłkarskiej klasie A nawet Sygnał Pierdzimorzyce nie bierze grosza za wpuszczenie na stadion
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musimy odbudować lubelski żużel ja kupię karnet żeby pomóc klubowi,chociaż nie będę na wszystkich meczach.natomiast nie pójdę na mecz piłkarzyków motoru bo to lubelska patologia wspierana przez prezydenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tego nie biorą pod uwagę, cena max. powinna być 10-15 zł., inaczej stadion pusty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żużel to drogi sport. Jak za drogo to kupuj karnet. Dla kogoś komu zależy by Lublin wrócił wkońcu na żużlową mapę Polski to nie będą duże pieniądze. Ja zapewne nie będę na żadnym meczu z racji pobytu za granicą ale kupię karnet by wspierać klub. Dobrze widzieć że komuś się "chce" i ma na to jakiś pomysł. Chciałbym znów zobaczyć kolejki do kas i pełne trybuny przy Zygmuntowskich. Tak jak za dawnych, lepszych czasów. POZDRO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też kupię karnet mimo, że będę mógł zobaczyć żużlowców tylko ze 2 razy. Cieszę się, że cos sie ruszylo. Może dane mi kiedyś pojść z dziećmi na zawody. Póki co jeszcze za małe ;).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...