Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kompromitacja za kompromitacją. Co się dzieje w Starcie Lublin?

Utworzony przez kibic, 27 października 2011 r. o 12:41 Powrót do artykułu
Pieniądze są ważne, ale Derwisz jako trener to pomyłka. Jaki trener takie "granie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Proszę was o pomoc. Biorę udział w konkursie w którym liczą się wyświetlenia mojego filmiku, więc proszę was oglądajcie mój filmik dużo razy wysyłajcie go znajomym. Byłbym bardzo wdzięczny. Proszę was o pomoc, to nic was nie kosztuje tylko klikanie. Z góry dziękuję. | | | \/ (KLIKNIJ !)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecznie ale to wiecznie (3rok)coś lub ktoś nawala , lecz nie ludzie którzy są za to odpowiedzialni!!! Liga jest na tak kiepskim poziomie że można zacząć się martwić już nie tylko samym Startem który to na własne życzenie popadł w marazm szkoleniowców nieudaczników . Pan prezes , jest świetnie znany ze swojego optymizmu (nie wiem jak na chwile obecna wprowadza się w tak pozytywny tok myślenia)ale za niedługo już nic nie będzie w stanie poprawić humoru nie tylko jemu ale i nam ! Co chodzi o pieniądze , gdzie zatem są te wszystkie środki z miasta , sponsorów ... ? Czy nie lekka ręka i brak odpowiedzialności a być może dziurawe rączki nie tylko samych zawodników ??! CZAS ZMIAN , JUŻ CZAS!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBLIN NA KOLANach napisał:
Wiecznie ale to wiecznie (3rok)coś lub ktoś nawala , lecz nie ludzie którzy są za to odpowiedzialni!!! Liga jest na tak kiepskim poziomie że można zacząć się martwić już nie tylko samym Startem który to na własne życzenie popadł w marazm szkoleniowców nieudaczników . Pan prezes , jest świetnie znany ze swojego optymizmu (nie wiem jak na chwile obecna wprowadza się w tak pozytywny tok myślenia)ale za niedługo już nic nie będzie w stanie poprawić humoru nie tylko jemu ale i nam ! Co chodzi o pieniądze , gdzie zatem są te wszystkie środki z miasta , sponsorów ... ? Czy nie lekka ręka i brak odpowiedzialności a być może dziurawe rączki nie tylko samych zawodników ??! CZAS ZMIAN , JUŻ CZAS!!!
Ci sami zawodnicy ale inny sztab szkoleniowy.Idę o zakład,że gra i wyniki byłyby lepsze. To nie jest przypadek,że wszystkich zawodników którzy przychodzą do Lublina z zewnątrz nagle ogarnia totalny marazm a miejscowi nie robią postępów,tylko z roku na rok grają coraz gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...