Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Olimp-Start Lublin wygrał z Astorią Bydgoszcz 72:63

Utworzony przez kibic, 22 stycznia 2011 r. o 22:05 Powrót do artykułu
"Niestety kolejne fragmenty należały do zespołu z Radomia" - a ja myślałem, że to z Bydgoszczy Astoria jest. Widać byłem na innym meczu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prostak za zero. Chocby nie wiem ile rzucil, to i tak bedzie za zero, bo z obroną i skutecznością ma ten chlopak spory problem. No ale trener uwaza chyba, ze jest rewelacyjny i ciagle daje mu szanse. Bravo trenerze. Co prawda wszyscy poza panem uwazaja, że prostak i zalewski, to jedna wielka pomyłka, ale przeciez pan nie może sie mylić! Dziwie sie tylko sponsorom i miastu, ze nie reaguje na poczynania pana trenera, ktory z klubu najwyrazniej zrobil prywatny folwark. Ja uwazam, ze to skandal, ze sciaga sie przecietnych zawodnikow z polski, nie dajac ogrywac sie swoim. Chmiel tez juz wital sie z gąską... ciekawe czy wyjdzie w tym sezonie na boisko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...