Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pod koszami Dziennika Wschodniego: Amatorzy na start

Utworzony przez LLK, 5 listopada 2008 r. o 17:19 Powrót do artykułu
chyba komuś tu się pomyliły drużyny albo po prostu coś dostał za wymienienie drużyny ALCO w gronie faworytów... chyba że chodziło o faworytów do wali o utrzymanie w lidze cyt. "Oprócz AUX Matematyki i Stolmako Poniatowa w wyścigu o mistrzowską koronę powinny się liczyć jeszcze Alco i Bracia Mrozik, których skład zasili Łukasz Jagoda i Paweł Hołota. Nie wolno również lekceważyć silnego beniaminka Kouby Koubali i trzeciego przed rokiem Zdrój MPWiK." PRZECIEŻ KAŻDY CHOĆ TROCHĘ SIĘ ZNA... TO WIE ZE OPRÓCZ MATEMATYKI i STOLMAKO głównym faworytem jest MPWiK, BRACIA, CUROPOL i Invest-Dźwig Czuby!!! a nie ALCO... już przed ALCO stawiał bym KOM.PL i KOUBY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyłka to twoja stara, która u mnie zawsze bedzie faworytką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eee ty LLK dla mnie rowniez twoja stara jest faworytka jak sie nie znasz klapnij !!!!!!!!!!!!! zobaczymy liga wszysto zweryfikuje !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mgr monika napisał:
Pomyłka to twoja stara, która u mnie zawsze bedzie faworytką
taak chyba to wyniosłaś ze swojego domu... czyli twój ojciec tak mówi o twojej matce... no no tylko pozazdrościć a wogóle to twój komentarz nie jest na miejscu pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Park Dżi SUNG napisał:
eee ty LLK dla mnie rowniez twoja stara jest faworytka jak sie nie znasz klapnij !!!!!!!!!!!!! zobaczymy liga wszysto zweryfikuje !!!!
Liga liga ale trzeba być obiektywnym a nie wymieniać drużynę słabsza zapominając o innych lepszych... hmm... czy twój ojciec tez tak mówi do twojej matki ?? pewnie tak skoro piszesz tak samo... pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...