Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Red Foxes zatańczą na Globusie. Zobacz co potrafią

Utworzony przez Piggy, 1 lutego 2011 r. o 00:39 Powrót do artykułu
a "ruszają" się troszkę, bo jak tak to może, ale to wyjątkowo może pójdę, gdyż organicznie brzydzę sie koszykówka, to jest dla mutantów, normalni ludzie wola piłke nożna, albo coś, żużel może, chociaż to też gejem trąci, no nie wiem, a wy co o tym myślicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo tak sobie rozumkuje, że kosz to dla kochających inaczej jest, może sie myle, to mnie poprawcie. piłkarz nożny taki to dobramki strzela, gola, a ci to pchają w taki kosz, to sie nie kojarzy tak jakoś dziwnie? a te koszykarze to takie zniewieściałe, jak półchłopy. no boniby duzi, a tacy jacys wycackani, jak jacykowy jakies normalnie. a wy co o tym myślicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co dupeczki Oo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi tam sie to podoba i to bardzo ogolnie nie przepadam za sportem chociaz czasem sobie lubie obejrzec cos w tv np wrestling co tez nie jest do konca normalne za pilka nozna nie przepadam a koszykowka taka sama jak i nozna a dziewczyny maja ten spryt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie ktos co to za muzyka w tle?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...