Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

1 liga: Skuteczne Zagłębie, debiut Matusiaka.

Utworzony przez Auri, 16 marca 2009 r. o 19:52
Pajace! Ludzie, pisze wam w komentarzu pod poprzednim artykułem, że w tytułach nie stawia się ".". Po chwili ją usunęliście - cieszy mnie to, ale dlaczego powielacie błędy?!! Nie uczyli was prostych zasad? Już na początku zaczyna się tu robić żenada..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie "Auri"! Dziękuję za słuszne sugestie i przepraszam za mój karygodny błąd. Mam nadzieję, że już nigdy nie zdarzy mi się popełnić tak znacznego wykroczenia. Jednocześnie proszę też, aby w komentarzu dotyczącym tekstu napisanego przeze mnie, zwracał się Pan bezpośrednio do mnie, a nie do całej, bogu ducha winnej redakcji. Łącze wyrazy szacunku - Michał Beczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...