Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

1/8 Liga Mistrzów

Utworzony przez fotka, 9 lutego 2014 r. o 13:19
Jak w temacie. Mecze już niebawem i choć według mnie nie będzie niespodzianek, to problem może mieć Arsenal w meczu z Bayernem, zwłaszcza po wczorajszej porażce 5:1. Jakie macie typy? Moi zwycięzcy 1/8: bayern, barca, milan, real, psv
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniałeś o Borussi Dortumund i Chelsea. Obie drużyny grają obiecująco. Według mnie Finał Barcelona - Chelsea albo Real - Barcelona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
finał będzie barca vs chelsea z tego co widać po ich ostatnich wynikach. dziś kupiłem browara a tak kod z możliwością oglądania ligi mistrzów w hd i mam jeden meczyk za darmo na stronie liga.heineken.pl :D visca el barca 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też to widziałem wczoraj i od razu zabrałem dwie puchy. 2 x mecz w HD za niecałą dychę to ciężko nie skorzystać ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym roku Barca to może pomarzyć o finale.Bayern jest poza zasięgiem kogokolwiek, a oglądanie meczy z nimi i z goolmanem to sama przyjemność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie oglądam mecz w wykonaniu Bayernu na tej stronie liga.heineken.pl co o niej ciągle piszecie i nie widzę, żeby Bayern był poza zasięgiem :P Poza tym strona fajna, może uda się zgarnąć PS4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dzisiejszy mecz barcy to jest mistrzostwo pokazali kto lepszy :) a na tej stronie oprócz ps4 są bilety na finał i browary widzę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ja własnie walczę o ten bilet na stronie liga.heineken.pl i liczę na to, że do Lizbony się wybiorę :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak z tym biletem już chyba teraz za późno żeby wygrać ale widzę że jakieś konsole są do zgarnięcia na tej stronie i browary? :D a swoją drogą jaki wynik typujecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...