Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Aftyka: Wyniki są, a kibiców wciąż brak

Utworzony przez obiektywny, 15 listopada 2009 r. o 16:36
Kibiców brak? To po co się pchać do IV ligi, zaraz wzmocnienia, większa kasiora za grę. Lepiej pozwolić odejść wyróżniającym się do wyższej ligi, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na młodzież, niech jeszcze lepiej będzie wyszkolona, niech ma takie same warunki startu ja ich rówieśnicy z miasta. Nie ma co robić widowiska za pieniądze dla pustych trybun.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie należy iść na bylejakość. Jest szansa to należy ją wykorzystać. Następnej okazji możecie nie mieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym boiskiem jakie jest w Kocku to nie powinni ich dopuścić nawet do V ligi więc skąd mowa o awansie do IV ligi???, wstydu by się najedli za ten ich stadion- bo ani murawy ani trybun... o kibicach już nie wspomnę bo byłem parę razy tam na meczu i przeżyłem szok jeżeli chodzi o stadion i ilość kibiców--- naliczyłem osobiście ich ok 75 osób- no ale w gazecie napisali 150----- skąd..???- generalnie nie ma w Kocku klimatu dla piłki noznej i wszyscy z ich trenerem muszą się z tym pogodzić. Dla większości tych 75 osób jakie widziałem mecz jest świetną okazją do wypicia jakiegoś winka lub browarka , stąd tak to wygląda niestety !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego miesza się KLUBY z drużynami piłki nożnej. Drużyny powinny sie kończyć na A klasie. A potem kandydatom do awansu należy się dokładnie przyjrzeć. Jakie mają boisko i inną infrastrukturę i jak szkolą młodzież i jakie są wyniki tego szkolenia. Nie może być tak, że drużyna napina się na awanse, a młodzież okupuje ostatnie miejsca w najniższej lidze juniorów. Robi się w ten sposób błędne koło, nie ma zaplecza, to się ściąga starych, doświadczonych, najczęściej niechcianych już w lidze wyższej, a oni kosztują. Potem brak pieniędzy na szkolenie młodzieży, którą najczęściej obsługuje na meczach kierowca busa, nie ma wyników i chętnych do kopania w takim "klubie" i koło sie zamyka. Przyjrzyjcie się tej piłkarskiej farsie pod nazwą Hetman Żółkiewka. Drużyna wywalczyła awans, rozbudzono nadzieje gratyfikacji finansowych dla zawodników, kiedy zainteresowani zaczęli miarkować, że to gruszki na wierzbie drużyna rozpadła się. Rzutem na taśmę wyszarpnięto z gminy 60tys. złotych. A jak wydano? Zmieniano trenerów, zmontowano zbieraninę za pieniądze, przeniesiono nawet treningi do Lublina, żeby mieli bliżej. I co? Wystarczy zerknąć na tabelę IV ligi. Czy ktoś wreszcie przypomni działaczom jaka jest rola amatorskich klubów sportowych utrzymywanych przede wszystkim ze środków samorządowych? Na pewno nie "Dziennik Wschodni" Tu się raczej podsyca taką głupawkę, niż opisuje ku przestrodze innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal wam ze Polesie jest na pierwszym miejscu... Boisko jest w zły stanie ale przynajmniej nie takie małe jak w Sławinie czy w Gościeradowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boisko to nie jest tylko wewnętrzna sprawa klubu. Awansują sobie z takim kartofliskiem i później inne drużyny muszą się męczyć. Działacze najpierw powinni się wybrać na rekonesans po obiektach IV ligi, popytać inne zarządy ile trzeba dać piłkarzom za grę i dopiero sie pchać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie i tak Wieniawa awansuje pokazała Polesiu jak sie gra w piłkę nożną wystarczyło ich dziesięciu żeby wygrac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak chcecie grac w 4 lidze to nie porownuj boiska Slawinu czy Gosieradowa tylko porownaj boisko Startu albo Chelmianki!!w taki zestawieniu wasze boisko jest bardziej niz ogorkowe!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnośnie boiska i porównań! Czy widzieliście jakie boisko i jaki stadion miała Stal Poniatowa grając w 2 lidze? Poza tym to IV liga stała się po reorganizacji ligą ogórkową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polesie to sa mistrze nikt z nimi nie wygra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo to w grze w piłkę nożną liczy się zespół. To jakże śmieszne są słowa trenera Aftyki że on ma indywidualności to może pograc z nimi w tenisa. A tak na poważnie to już po 2 wiosennych kolejkach będzie wiadomo kto będzie w IV lidze bo polesie ma wyjazd do Opola Lub. i Wierzchowisk. Pozdrawiam. TYLKO WIENIAWA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do boiska POLESIA na wiosne bedzie romontowane (z tego co wiem wymieniona bedzie cała płyta gówna oraz utworzone zostanie boisko treningowe). A co do wieniawy to jedynym ich pomysłem na gre są kontry bo z gry to oni nigdy wiele nie mają... wystarczy ustawic druzyne na własnej połowie w obronie i wieniawa jest bez szans... widziałem ich mecz z czarnymi i gdyby piłkarze z deblina mieli wiekszą skutecznosc wygrali by bez najmniejszego problemu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do boiska fakt jest tragiczne w Kocku. Ale wiadomo już że zostanie na wiosnę położona nowiutka murawa i zostanie zrobione boisko treningowe. A co do awansu jest jeszcze cała runda rewanżowa więc drużyn do awansu jest co najmniej kilka i wszystko może się zdarzyć. Nikt nie osiągną jakiejś ogromnej przewagi. A gra się tak jak przeciwnik pozwala...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i Polesie nie ma stadionu, ale ma zespół. Klub, który ma cieniutki budżet, brak sponsorów, potrafi prowadzić na półmetku ligi, w której połowa klubów ma sponsora. Liczy się moc zespołu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
co do boiska POLESIA na wiosne bedzie romontowane (z tego co wiem wymieniona bedzie cała płyta gówna oraz utworzone zostanie boisko treningowe). A co do wieniawy to jedynym ich pomysłem na gre są kontry bo z gry to oni nigdy wiele nie mają... wystarczy ustawic druzyne na własnej połowie w obronie i wieniawa jest bez szans... widziałem ich mecz z czarnymi i gdyby piłkarze z deblina mieli wiekszą skutecznosc wygrali by bez najmniejszego problemu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty kolego masz kłopoty ze wzrokiem oglądałeś inny mecz wieniawa powinna wygrać 5-6 bramkami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...