Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Akt oskarżenia ws. korupcji w Motorze - kupowali co tydzień

Utworzony przez OBAMA, 22 grudnia 2009 r. o 17:44
Grzegorz K. - no pieknie panie Grzegorzu, a jak pan prowadził zajęcia na AOSie to taki uczciwy się pan wydawał żal.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co jak co kmz sie tu rozpisal ! haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Redaktorze, jak Tomasovia to Tomaszów ale Lubelski, a nie Mazowiecki. Mniej pijcie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech oczyszczą ten klub z pasożytów. Wierze, że się uda i zobaczę w niedługim czasie mecz na nowym stadionie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trenerzy, działacze, dyrektorzy, prezesi, piłkarze ....! W porządnych czasach mówiło się o takich oszuści i złodzieje! Nawiasem mówiąc, kiedy wreszcie zapanuje moda na podawanie nazwisk? Co wstydliwego jest we własnym nazwisku, co wstydliwego jest w sprawach, które pod tym nazwiskiem prowadziło się przez lata?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie powinno być litości dla klubów, Motor czy nie Motor, zakaz gry w jakiejkolwiek klasie, czyli rozwiązanie klubu. Jak żyć i kibicować z taką przeszłością?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.90minut.pl/liga/0/liga760.html Dziwna sprawa, bo w pojedynkach z Resovią, Motor przegrał we wspomnianym sezonie dwa razy, 2-1 i 2-0, więc nie wiem co mogli kupić ? wode mineralną czy co ? gratuluje solidnego, opartego na silnych faktach artykułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no coż jaki klub tacy kibice. co niektóre kobiety też sprzedają swoje wdzięki za pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyszyński wrócił z grobu do Polski. Był taki sowiecki prokurator, który mówił otwarcie : "dajcie mi czlowieka a ja mu dopasuję paragraf". Grałem trochę w piłkę i widzę, że z Motoru robią balona. Przy takim poziomie klasy rozgrywkowej w jakiej grał Motor to może(?) mógł kupić 2 - 3 mecze ale nie wszystkie. A tam pokazano solidne drużyny i patałachów i klepie się w kółko, że tym kelnerom Motor płacił. Ten prokurator co prowadził sprawę Motoru to się zna na piłce jak byk na gwiazdach. Jeden typ, król propagandy miał powiedzenie: "kłamcie, kłamcie - coś z tego zostanie". Ta gadka szmatka pasuje do sprawy Motoru jak ulał. Ktoś brał pieniądze zawodników do własnej kieszeni a teraz nadaje, że płacił; sędziom, obcej drużynie i pośrednikom. Jest takie staropolskie przysłowie ( podobno to mądrość narodu ): "Kowal zawinił, cygana powiesili ". Największym błędem ( a może to było celowe ) Mazowieckiego było pozostawienie PZPR-wskiego Wymiaru Sprawiedliwości. Przez 20 lat żaden komuch nie przegrał sprawy. Taki Przwieczarski - w jego pierwszej sprawie ukarani zostali dziennikarze. A jak On dostał za FOZZ to uciekł z Polski i szukają Go już kilka ładnych lat. A tysiące młodzieży kończy co roku prawo i nie ma gdzie pracować. PZPR - wscy prokuratorzy i sędziowie mają się dobrze a także Ich byli mocodawcy z nadania których siedzą na stołkach..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
90 minut.pl http://www.90minut.pl/news/111/news1113605...oru-Lublin.html Ciekawe bo wynika, ze Motor kupił 2 mecze z hutnikiem i Wierną a nie wszystkie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkszkam na zachodzie polski i tam robia nie takie numery jak w lublinie ale tam cisza nadmuchali balon na MOTOR tak jak pisze internauta SIECZKOBRZEG niski uklon z Poznania pan trafnie opisal pokaz prokuratury na Lubelszczyznie .Przyklad 99 procent Warta podklada sie GKP GORZOW w ostatnim sezonie i co i nic korupcja zaprosimy was na turniej pilkarski wikt i hotele gratis czy to tezcnie mozena zaliczyc do korupcji ,Nastempnie sedzia zostawia marynarke w szatni a po meczu misiu ma kase .setki mozliwosci istnieja po innym szyldem pomadamy zalatwiamy potrzebujacym czy bogatym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA MAM PYTANIE DO REDAKCJI DZIENNIKA WSCHODNIEGO NA JAKIEJ PODSTAWIE TWIERDZICIE ZE MOTOR KUPIL MECZ OD TOMASOVII? JA ROZUMIEM ZE MOZNA WSZYSTKO NAPISAC KOMPUTER CZY KARTKA WSZYSTKO ZNIOSA ALE TRZEBA MIEC NA TO DOWODY BO MOZNA BYC SAMEMU OSKARZONEMU O POMOWIENIA,CHOC MEDIA W POLSCE SA PANSTWEM W PANSTWIE.JEZELI MACIE JAKIES DOWODY ZGLOSCIE DO ODPOWIEDNICH ORGANOW SCIGANIA A TE NIECH SIE WEZMA ZA LUDZI RZADZACYCH W TKS TOMASOVIA W TAMTYM OKRESIE.TYLKO CO TOMASOVIA MIALA SPRZEDAC MECZ W 2003r Z 8 LISTOPADA PRZEGRANY 2:0? BO TYLKO O TEN MECZ MOZE CHODZIC GDYZ NA WIOSNE 2004 U SIEBIE WYGRALISMY 2:1.JESIENIA 2003 BYLEM NA MECZU MOTOR-TOMASOVIA I JAKOS MI SIE WIERZYC NIE CHCE ZE AKURAT MOTOR OD TOMASOVII KUPIL MECZ,W TAMTYM OKRESIE JESIENIA BYLISMY SLABYM ZESPOLEM WSPOMNE TYLKO ZE W CALEJ RUNDZIE WYGRALISMY 3 MECZE 2 ZREMISOWALISMY I PONIESLISMY 10 PORAZEK.WIEC NIE SADZE BY MOTOR AKURAT OD JEDNEJ Z NAJSLABSZYCH DRUZYN WTEDY MUSIAL KUPIC MECZ.DOMAGAM SIE OD WASZEJ GAZETY SZCZEGOLOW ALBO PRZEPROSZENIA NAS KIBICOW ZA UMIESZCZENIE NA LISCIE NASZEGO KLUBU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A że Wisła Kraków sprzedała mecz Motorowi to i ja nie wierze. Na jakiej podstawie dziennikarz ułożył taką listę? A co będzie jeśli się okaże że Motor kupił mecz od jednej no może dwóch drużyn? Zreszta wystarczy uważnie przecvzytać 90.minut.pl lub blog piłkarska mafia, żeby wiedzieć ,że tak było. A jak reszta drużyn wymienionych w artykule poczuje się pomówiona?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktor rzetelnością nie grzeszy! Na Resovii można było wtedy kupować co najwyżej szaliki klubowe. Tabela mówi wszystko - komu zależało na punktach, a kto leciał z ligi na łeb, na szyję... W Rzeszowie są dwa kluby - może to nie chodzi o ten, o którym Pan pisze!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
45 osób dobrowolnie poddało się karze, a wy tu udowadniacie że to nie jest szmatławiec tylko klub
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakbys normalny pomyslał to bys wiedział ze druzyna to 11 osoób jesli 45 to znaczy że sa jeszcze inni spoza klubu. A od klubu sie odczep
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale sześciu to już pół składu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto sposób myślenia kibola. Jak my kupujemy mecze - to jest w porządku. Jak te k... sprzedają nam mecze - to są k... NIE. Jeśli mamy robić jakiekolwiek porządki w polskiej piłce - i realizować ulubione hasło kiboli "jeb.. PZPN" to trzeba będzie ponieśś koszty. Minus 10 punktów i 300 tysięcy grzywny to jest minimum, co Motor może dostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Redaktorze trochę rzetelności dziennikarskiej . Andrzej B nigdy nie był trenerem bramkarzy w Koronie Kielce. Pewnie się Panu pomyliło z Andrzejem W. , który był asystentem i trenerem bramkarzy w ówczesnym Kolorterze Kielce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...