Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

AMSPN Hetman Zamość - Opolanin 0:0. Lider znów zgubił punkty

Utworzony przez Gość, 27 września 2012 r. o 21:36
Jestem z Zamościa, ale obiektywnie patrząc rzut karny na korzyść Opolanina był oczywisty, cóż skoro sędzia widział to inaczej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieczerzak poszedł z dymem na trybuny, o ile mnie pamięć nie myli to w meczu ze Spartą Rejowiec. coś się maszynka powoli zacina i trybiki siadają. "Pieniądze to nie wszystko".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przekonany, że przy takim sędziowaniu Hetman juz jest w III lidze. Ale co dalej?, Trener Opolanina ma rację mówiąc.,że śedzia widział inaczej ale zapomniał dodać.że był jedynym na całym stadionie,który tak widział nie dyktując karnego. Hetman nie stracił 2 pumktów ale zdobył na własnym terenie 1. Brawo obiektywni kibice Hetmana,.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hetman o III lidze w tym sezonie może zapomnieć. Szanse awansu oceniam najwyżej na 20%. Awansują pewnie rezerwy Bogdanki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opolanin pokazał dobra i zdyscyplinowaną piłke. To nie przypadek że przgrali tylko 1 mecz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, karny powinien być dla gości ale Hetman tylko sobie zawdzięcza stratę punktów bo cały zespół grał fatalnie, praktycznie przez całe spotkanie mnóstwo błędów, chaosu, niedokładności, znaczny brak szybkości a mimo to mieli dobre 4 PEWNE sytuacje bramkowe, brak szczęścia tak nie należy mówić, sami sobie winni...Gramy dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy kibice IV ligi , do III ligi awans uzyskują przecież 2 drużyny !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@fanJAN Drogi Kibicu. Do IV ligi uzyskują awans 2 zespoły : 1 z IV ligi Lubelskiej i 1 z IV ligi Podkarpackiej... Jak nie wiesz to nie pisz głupot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@PatrykGLKS, jak nie wiesz to nie pisz głupot sam.. awansują po dwie drużyny z lbelskiego i podkarpackiego, czyli w sumie cztery ciemniaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi PatrykuGLKS żeby kogoś poprawiać trzeba samemu najpierw wiedzieć.Niestety nie masz racji a się wymądrzasz!!! Do III ligi awansują po dwa zespoły z IV lig lubelskiej i podkarpackiej. A nie po jednym zespole tak jak to napisałeś.Ostatnio z IV ligi lubelskiej awansowały Lublinianka i Orlęta Łuków więc......Na przyszłość sprawdź wcześniej a później dopiero poprawiaj innych!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Meczu nie widziałem...ale milo czytać jesli kibice z Zamościa tam obiektywnie oceniają sytuację z niedoszłym rzutem karnym. Brawo....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Marco' timestamp='1348916152' post='678830'] Meczu nie widziałem...ale milo czytać jesli kibice z Zamościa tam obiektywnie oceniają sytuację z niedoszłym rzutem karnym. Brawo.... [/quote] Marco,to kibice Hetmana oceniają obiektywnie,kibice AMSPN dalej twierdzą jacy to oni nie silni i gdzie tam oni nie awansują,he,he....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
how to convert dvd to ipad ,34982weoruwoiuroiwe, ipod movie converter ,23847weoiroweuirw,asd, rip dvd to ipod ,928347982379423wujroiwuer, how to convert dvd to avi ,asdasou3894297429834, how to transfer songs from iphone to mac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...