Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

AMSPN Hetman Zamość za Olendra Sól w III lidze lubelsko-podkarpackiej? Czyste spekulacje

Utworzony przez lubelski kibic, 4 listopada 2010 r. o 17:52
Popieram dzialania klubow ktore bojkotuja klub z Zamoscia. Jesli zamoscianie mieliby honor to zaczeliby rozgrywki jak Lada od najnizej ligii ,zeby pokazac zasady fair play,a nie pchaja sie kuchennymi drzwiami.Nie podoba mi sie tez handel licencjami ,poniewaz nosi on namiastke korupcji i nie ma nic wspolnego z uczciwa rywalizacja i"duchem sportu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam jesteś duchem, martw się o Motor. W Zamościu jest potrzeba piłki na wysokim poziomie. Po rozje***** KS przez deb***i jacy w ostatnich dwóch latach zakręcili sie wokół klubu kibice są głodni piłki. Bazy sportowej mogą nam pozazdrościć nawet kluby ekstraklasy a użeranie sie teraz z Panem Kaziem czy Bronisławem ze AMSPN nie zasługuje na klasę B to strata czasu. Jest to drużyna złożona z zamojskich chłopców i popierał każdy ruch związany z ich grą jak najwyżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym wcisnął Hetmana w miejsce łyncnej w 1 lidze. Kopalnia co raz obcina im kase i slusznie. W Zamościu na każdym meczu spokojnie byłoby 4-5tys widzów, a nie jak na prowincji 1000 w tym dresiarze z chełma i okoliczne buraki. WIELKA PIŁKA TYLKO W WIELKICH MIASTACH!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo wybory. Ja też chyba zrobię konferencję. Zapraszam wkrótce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Hetmanie był bałagan nie tylko przez ostatnie 2 lata. Tam nikt nie przejmował się księgowością. Zalgłości w opłatach ZUS-y, Urzędy Skarbowe, kontrakty z kosmosu, a wypłat brak. Kręcili lody, aż bańka pękła. Fajne obiekty nie wystarczą, potrzeba kasy i mądrych działaczy. Zamość musi z tym pogodzić i zaczynać choćby od B-klasy. Tamtego Hetmana już nie ma!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RKS Chełmianka napisał:
W Hetmanie był bałagan nie tylko przez ostatnie 2 lata.
ale ostatnie dwa lata wystarczyłby żeby zacisnąć pasa i zacząć działać i uratować klub. Niestety to właśnie w ostatnich dwóch latach gdy trzeba było zdecydowanych kroków do klubu zbliżyli się karierowicze pod hasłem "kocham Hetmana". Ze łzami w oczach pokazali się jacy to wielcy kibice ale zeby cokolwiek zrobić oprócz czekania na kasę od miasta to odwagi nie starczyło. Ci ludzie to prawdziwa wizytówka upadku Hetmana czyli wydusić ostatnią kroplę krwi z konającego udajac ze się nic nie stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...