Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Arka Gdynia - Górnik Łęczna 1:0. Sytuacja się komplikuje

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 maja 2017 r. o 23:07 Powrót do artykułu
Dziwny gościu z ostatniego postu jestem kibicem Górnika od dziecka na mecze musiałem jechać ponad 60 km. I jeździłem tak 20 lat a do Lublina nie będę bo wstyd i hańba to co zrobił kapelko, skoro nie udało mu się zatrzymać Górnika w Łęcznej to powinien honorowo odejść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sponsor decyduje daje kasę i wymaga piłkarze też mieszkają w lublinie a nie w wiosce Łęczna a paru chłopców z pobliskich wiosek szaleje bo na paliwo nie mają do Lublina dojechać , powinni razem wszyscy wspierać i motor i górnika jedno województwo biedny region a głupota kibiców nie zna granic,, pozdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty, chłopaku z Szarowoli. Spuszczasz sie jak piszesz o Szarowoli???? A podnieca Cię też Lech Wronki albo Polonia Grodzisk Wielkopolski???? Nie wspomnę już o Sokole Pniewy/Tychy albo Olimpii Poznań/Gdańsk. Podnieca Cię to??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mądra wypowiedż internauty z godz 20 .03 .Dlaczego małolaty nie uszanują to co było Budowane  mozolnie przez 10 lat .Dziś widać wyrażnie ,jak  bez Sponsora i głowy prezesa trudno utrzymać klub na poziomie Ekstraklasy .Sponsor oddalony o 520 km jest wielką bolączka ,który czuje się Panem ?wręcz gdzie Lubelski robotnik Górnik nie może decydować osobiście o wspieraniu Pilki Noznej w Lublinie i regionie .Sponsr troche  udaje że chce wspierać Gornika przeciąga terminy Celowo ?????aby Górnik miał problemy  z licencją .Dlatego proszę o wstawienie się załogi o Gornika na dalsze lata ,wprzeciwnym wypadku strajk blokada wywozu wegla czy tz strajk włoski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...