Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Arkadiusz Onyszko chce pracować w GKS Bogdanka

Utworzony przez icrek, 12 grudnia 2011 r. o 05:09
WYTATUOWANY,ŁYSY I OBŁED W OCZACH BARDZO BARWNA POSTAĆ NA DYREKTORA SPORTOWEGO-GRATKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie ty się chłopie pchasz? przecież to sztuczny twór który nie ma racji bytu i tylko patrzeć aż się to wszystko rozpadnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Onyszko dyrektorem sportowym? Dobre... To, ze byl bramkarzem to juz wystarczy? Ze ma troche numerow w komorce do pilkarzy? Smiech... Potrzeba profesjonalisty. Niekoniecznie bylego pilkarza. Moim zdaniem jest tylko dwoch, moze trzech takich ludzi w Polsce. Reszta to kolesie prezesow i trenerow. Poza tym w Bogdance po co dyrektor sportowy jak oni nikogo nie kupuja. Najlepiej jakby jeszcze pilkarz doplacal do gry. Zamiast postawic na scouting regionalny i promocje swoich to sciagaja najemnikow, placa im dobrze a oni traktuja to jako przechowalnie lub trampoline przed przejsciem gdzie indziej... Obecna strategia polega na spinaniu budzetu a ja pytam Prezesa dla kogo gra ta druzyna i po co? Jaka jest strategia tego tworu? Przetrzymac kolejny sezon na stolku przez Prezesa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie się podoba ten pomysł,Facet ma zacięcie i jest obeznany w piłce ,jego wypowiedzi są kulturalne i celne. Takich nam trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
icrek napisał:
WYTATUOWANY,ŁYSY I OBŁED W OCZACH BARDZO BARWNA POSTAĆ NA DYREKTORA SPORTOWEGO-GRATKI
A Ciebie to nie czeka? Myślisz,że całe życie będziesz miał bujną czuprynę? Kto dzisiaj nie ma tatuaży/co druga dziewczyna ma na sobie obrazek/ Trochę pokory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
A Ciebie to nie czeka? Myślisz,że całe życie będziesz miał bujną czuprynę? Kto dzisiaj nie ma tatuaży/co druga dziewczyna ma na sobie obrazek/ Trochę pokory.
Do Ani. Dziewczyny z twego środowiska może nawet wszystkie są wydziargane , ale wiedz, że jest gdzieś jeszcze inny świat i nie uogólniaj. Co do Onyszki to postać na pewno barwna i nietyzinkowa, ale Bogdanka nie ma pieniędzy na kolejny pusty etat. Gdyby miała to zatrudniłaby prezesa z prawdziwego zdarzenia a nie p/o. Kapelkę, który pasuje do każdej dyrektorsko-prezesowskiej posady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nani napisał:
Do Ani. Dziewczyny z twego środowiska może nawet wszystkie są wydziargane , ale wiedz, że jest gdzieś jeszcze inny świat i nie uogólniaj. Co do Onyszki to postać na pewno barwna i nietyzinkowa, ale Bogdanka nie ma pieniędzy na kolejny pusty etat. Gdyby miała to zatrudniłaby prezesa z prawdziwego zdarzenia a nie p/o. Kapelkę, który pasuje do każdej dyrektorsko-prezesowskiej posady.
A Ty pracujesz pewnie społecznie? Następnym razem pisz na temat i nie ubliżaj nikomu.Ja nie mam tatuaży ,to każdego osobista sprawa i nie osądzam ludzi powierzchownie .Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANKA nie dyskutuj z prostakami przecież to zazdrość wali im po głowach AREK zrobił piekna kariere i nadal był by na szczycie gdyby nie problemy ze zdrowiem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi napisał:
ANKA nie dyskutuj z prostakami przecież to zazdrość wali im po głowach AREK zrobił piekna kariere i nadal był by na szczycie gdyby nie problemy ze zdrowiem .
czego ru zazdroscic? Ze chodzil z bransoletka na nodze? Ze nie powiedzial Polonii o powaznej chrobie? Teraz szuka etatu aby miec ubezpieczenie? Ale mi reklama klubu. Bedac Prezesem to nawet bym nie pomyslal o taki gosciu. Poza tym dobre. Gosc powiedzial, ze chce pracowac w Lecznej i co? Prezio ma go zatrudnic? Kolejny pusty etat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
endrju napisał:
czego ru zazdroscic? Ze chodzil z bransoletka na nodze? Ze nie powiedzial Polonii o powaznej chrobie? Teraz szuka etatu aby miec ubezpieczenie? Ale mi reklama klubu. Bedac Prezesem to nawet bym nie pomyslal o taki gosciu. Poza tym dobre. Gosc powiedzial, ze chce pracowac w Lecznej i co? Prezio ma go zatrudnic? Kolejny pusty etat?
jeżeli chodzi o meritum sprawy to nie musimy sie zgadzac ale cieszy mnie kultura tej wypowiedzi bez obrazania człowieka , gzie wczesniej miało to miejsce . Jednego nie mozna ARKOWI zarzucic ,że swi=oja cieżką pracą osiagnął wysoki poziom sportowy a że w życiu prywatnym mu nie poszlo to innu temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodż do MOTORU,TAM JEST MIEJSCE dla ciebie,Ares zdrowia i Pomyślności,nie daj się zwariować.SKANDYNAW .pOZDRO HAJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...