Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Avia pokonała wicelidera, Stal Kraśnik i Orlęta na remis

Utworzony przez AVIA Świdnik, 14 maja 2014 o 22:03
Brawo Avia!Gracie nierówno ale dajecie radę co pokazaliście też dzisiaj.Mam nadzieję że w przyszłym sezonie,będziemy świętować awans do nowej drugiej ligi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
avia świdnik to nie jest POLSKI klub i powinien w izraelskiej lidze występować grać dla pejsatych wiejskich buraków
0
Kolega z motoru widzę ma kompleksy.  Aczkolwiek to Motorek spada do 3 ligi po swojej "kapitalnej" grze w II lidze. Nie wiem po co wybudowali Motorowi spadkowiczowi taki stadion. Po tym sezonie nawet na grę na kartoflisku nie zasługują.  Wielu Kibiców Motoru prywatnie się lubi... ale trafi się jeden (M)otor , który jest kompletnym .... i na samą myśl aż się rzygać chce.    Ps.  Avia tą rundę rozgrywek gra przyzwoicie. 
0
Dlaczego TKS TOMASOVIA ma zaniżoną punktację,czy ktoś ma trudności matematyczne.pozdrawiam.
0
Brawo Avia!Gracie nierówno ale dajecie radę co pokazaliście też dzisiaj.Mam nadzieję że w przyszłym sezonie,będziemy świętować awans do nowej drugiej ligi.
pffff....avia i druga liga, dobry żart!!!
0
:) A o zamojskim Potworze zadnej wzmianki, tylko suchy wynik.Pisac! Przeciez to klub zalozony przez wielmoznego hrabiego.
0
Dla nieznających historii,chciałbym powiadomić że Świdnik był pod lubelską wioską już w 14 wieku a od dokładnie sześćdziesięciu lat miastem z którego wywodzi się kolebka Solidarności.Tenże zakład(WSK) który rozpoczął wielkie strajki na skalę kraju stworzył zasłużony dla lubelszczyzny klub Stal a później Avia.Zasłużony choćby ze względu na mistrzów olimpijskich i świata.Świdnik zawsze Polski. :-)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: