Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Avia Świdnik nie rezygnuje z walki o awans do II ligi

Utworzony przez Dariusz, 31 października 2012 r. o 14:02
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie w moim sercu FKS i na dobre i na złe! Tylko Avia! Staniemy jeszcze na nogi, strzezcie sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam dziwne przeczucie ze w sobote niestety kolejna strata punktów.... obawiam sie meczu z izolatorem patrzac ze jest na fali a Avia pikuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro twierdzą, że mają najlpeszy personalnie zespół to chyba jasne jest co było widać w poprzednim sezonie, ze trener nie nadąża i pozsotał w poprzedniej epoce... Avia gra archaiczną piłkę. Niestety o awansie muszą zapomnieć ale to nie zwalnia o grę w każdym meczu o 3 punkty. Profejsonalizm tego wymaga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podzielam obawy "kibica" i tez mam przeczucie że z Izolatorem będzie "w plecy". Ale poki co niech żywi nie traca nadziei!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...