Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Avia znowu lepsza od Wisły, Górnik II Łęczna rozgromił Siarkę

Utworzony przez kibic, 28 marca 2010 r. o 11:39
To co wyprawiał sędzia w Białej to można nazwać anty sędziowaniem .Trzeba to pokazywać jak nie należy sędziować.ŻENADA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PODOBNE OBJAWY MIAŁ " SEDZIA " ZWIERZCHOWSKI W MECZU KARPATY --- STAL SMUTNO MI ŻE ZIMA ZLE WPŁYNEŁA NA POZIOM ICH PRACY . NIE WIEM CZY BYŁ OBSERWATOR I SKĄD I JEŻLI BYŁ TO POCO .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kotek napisał:
PODOBNE OBJAWY MIAŁ " SEDZIA " ZWIERZCHOWSKI W MECZU KARPATY --- STAL SMUTNO MI ŻE ZIMA ZLE WPŁYNEŁA NA POZIOM ICH PRACY . NIE WIEM CZY BYŁ OBSERWATOR I SKĄD I JEŻLI BYŁ TO POCO .
POCO to się nogi nocą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sędziowie z Lublina , Zamościa i Chełma nie powinni sędziowac.Nie mają zielonego pojęcia o piłce. nie jeden mecz w Białej Podlaskiej pokazał jak nie udolni są w podejmowaniu własciwych decyzji.Choćby ostatni mecz Podlasia z Unią .Ewidentny rzut karny (zagranie przez obronce w polu karnym z premedytacja ręką)i co sędzia stojący metr od zawodnika nie widzi. Do okulisty. jedynym plusem to czerwone kartki które wręczył sprawiedliwie..Mecz przekręcił . Do Wrocławia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaro napisał:
POCO to się nogi nocą .
NOGI TO SIĘ POCĄ A PO CO TY się wysilasz nie znając tematu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...