Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bójka pseudokibiców w Bełzycach: Policja zatrzymała dziewięć osób

Utworzony przez janek, 18 sierpnia 2010 r. o 09:59
Tomasz napisał:
Jaka liga tacy kibice. Ale po prawdzie zwykle było tak że parobki z jednej wioski lali się z parobkami z innej.
co sie dziwisz, przyjechała wioska do wioski to sie pobili...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sport Fan napisał:
WOJNA BURAKÓW - tak to sie nawyzwa chyba. Po sobotnich wiejskich wstrząsach i hektolitrach wipitej pryty wieśniaczy temperament odezwał się z buraczanych synach. Cham ze wsi wyjdzie, wieś z chama nigdy...
NAJTRAFNIEJSZA PUENTA -i najbardziej konkretny komentarz nic dodać nic ująć !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BANDYTA BEZ KOSZULI KTORY BYL NAJBARDZIEJ AGRESYWNY ODNIÓSL TEŻ NAJWIĘKSZE RANY . KARETKA ODWIOŻŁA CHULIGANA DO SZPITALA BO RANY OKAZAŁY SIE NA TYLE GROZNE ,ŻE POTRZEBNA BYLA POMOC CHIRURGA . RAN NABAWIL SIĘ W KOŃCOWYM ATAKU NA BIAŁEGO BUSA . CIEKAWE KTO ZAPŁACI ZA LECZENIE .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to kto zapłaci, rodzice tego sieczkobrzęka. Moim zdaniem powinni tych wszystkich szczyli potraktować surowo, żeby im się na przyszłość odechciało głupot. Zawiasy, zakazy stadionowe i grzywny. Z grubej rury tych dzikusów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEŁZYCAKI WIEŚNIAKI:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bat na idiotów napisał:
Jak to kto zapłaci, rodzice tego sieczkobrzęka. Moim zdaniem powinni tych wszystkich szczyli potraktować surowo, żeby im się na przyszłość odechciało głupot. Zawiasy, zakazy stadionowe i grzywny. Z grubej rury tych dzikusów.
popieram ROBOTY DO ROBOTY ZA KARE PRACE PUBLICZNE JEST TYLE SYFU CAŁE BEŁZYCE LSNIĄ . MOŻE TO BĘDZIE PRZESTROGĄ DLA INNYCH ZBOCZEŃCÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary Kibic napisał:
NAJTRAFNIEJSZA PUENTA -i najbardziej konkretny komentarz nic dodać nic ująć !
Dokładnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BURAKÓW Z radzynia BYLO DWA BUSY I TO ICH WYLAPAC BO TO BYLI PROWOKATORZY ODPACZATKU SZUKALI DYMU JAK WYSIEDLI PRAWIENA BOISKU POZAMYKAC TO SIADA NADUPACHI JESZCZE GRZYWNE KUR...OM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie byli ich rodzice ?? Pytam się gdzie byli ich rodzice ? hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibice z Bełzyc to prostacy szukajacy zaczepki.Zrobili sami zadymę i teraz szukaja winnych. To oni sa winni .Jestem obserwatorem tego zajścia ,nie związany z żadna z drużyn. Chamstwo Bełzyc do spodu . Dno. Rozliczyć Radzyniacy byli bezbronni, sami, bez ochrony , policji,na obcym terenie. Jak można zostawic ich samych sobie. Organizatorzy do rozliczenia. Młodzi musieli sie bronić. !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eli napisał:
kibice z Bełzyc to prostacy szukajacy zaczepki.Zrobili sami zadymę i teraz szukaja winnych. To oni sa winni .Jestem obserwatorem tego zajścia ,nie związany z żadna z drużyn. Chamstwo Bełzyc do spodu . Dno. Rozliczyć Radzyniacy byli bezbronni, sami, bez ochrony , policji,na obcym terenie. Jak można zostawic ich samych sobie. Organizatorzy do rozliczenia. Młodzi musieli sie bronić. !!!
Uwaga trol!!! uwaga trol!!! Nie komentować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy do Radzynia przyjadą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ma być dym? jakieś gówniarze lali się na placki jak jakieś dewoty, już dziewczyny się lepiej leją, jeden drugiemu bał się przypier.... to się cwaniaki na samochodzie wyżyli z daleka bo dygali wora podejść bliżej, porażka , drzeć morde to się nauczyli i tylko tyle, kompletne dno, na ustawce to by się chłopaki posrali , to nawet nie psełdo kibice tylko nie pełnosprawne czyrliderki ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piszecie ze w Bełżycach wali kazdy na kazdego a tak to koledzy ? hahahah przeczytaj fiu*ie cały artykuł 3 poleciało z Bełzyc a czemu aż 9 z Radzynia w tym dzi*ka ? kto na kogo wali to ja nie będe głośno mówił i wszczynał bez potrzebnej kłótni ... nie wiesz pajacyku nie pisz proste jak twój język na komendzie Pozdro Cwelu ;*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
licz sie ze slowami. dobra dziewczyna nie dziwka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZACZOŁ JANUSZU W DU... BYLES GÓWN..WIDZIALES
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taa napisał:
licz sie ze slowami. dobra dziewczyna nie dziwka!
Dobre dziewczyny to są w bibliotekach, na spacerach z dziećmi itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jedni i drudzy to zwykłe chamy, szmaty, ku***, popier***eńce - wytruć idiotów, to zwykłe ścierwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! buhahahahahahahahahahahahahahahahhahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na filmie widać jak Bełżyce "oddają" wam kolesia w błękitnych spodenkach. Dlaczego chcieliście go zostawić ? Ja wiem że było ciężko, ale tak się chyba nie robi ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie ku*** deski i kamienie? ja też byłam na meczu i wszystko widziałam i nic takiego nie było.. żal mi kibiców radzynia że muszą tak ściemniać a sami zaczęli..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...