Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bójka pseudokibiców w Bełzycach: Policja zatrzymała dziewięć osób

Utworzony przez janek, 18 sierpnia 2010 r. o 09:59
połowa co sie tu wypowiada udaje bardzo madrych ludzi ktorzy nawet nie umieja sie wyslowic , po pierwsze po co sie tego czepiac ??? po 2 nie byles nie pisz , 3 kazdy sobie moze cos pisac na takim szmacianym forum podajac sie nawet za jakiegos prezydenta czy ku*rwa nie wiem binladena , dajcie sobie siana bo jak widze te wasze posty to mi sie zygac chce , niektorzy co zagladaja na to forum sa juz pewnie pelnoletni to niech zmadrzeja bo jak sa takimi hoolsami i wiedza co i jak jest grane to tez wiedza ze najwiecej do powiedzenia maja mlode lepki albo ludzi nie zwiazani z rzadna z obu druzyn ... Rozwagi troche !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
orleta kozaki wpier*** na meczu bronia sie w internecie ... kazdy umie sie chowac za nickiem ale ch*** z tym dalej pykajcie w klawiature pedaly konfi konfi 9osob na dolku ladnie sie umiecie rozpier***ic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brechta z was napisał:
piszecie ze w Bełżycach wali kazdy na kazdego a tak to koledzy ? hahahah przeczytaj fiu*ie cały artykuł 3 poleciało z Bełzyc a czemu aż 9 z Radzynia w tym dzi*ka ? kto na kogo wali to ja nie będe głośno mówił i wszczynał bez potrzebnej kłótni ... nie wiesz pajacyku nie pisz proste jak twój język na komendzie Pozdro Cwelu ;*
gamoniu jestes zapewne jednym z tych ciot i moze jeszcze nie wiesz ze kolega was posypal sral po gaciach jak malo ktory i sprzedawal po kolei kto byl na meczu hahahah wiec jak nie wiesz to sie nie udzielaj bo jeszcze za mlody jestes zeby sie odzywac a cwel to cie zrobil i teraz zaluje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...