Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełmska klasa A: Kibice stawiają na Pocisk

Utworzony przez Pocisk??, 22 marca 2009 o 22:18
Pocisk?? Bez jaj!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bardzo dobra nazwa Już widzę te nagłówki w prasie: W Orchówku trafili na niewypał Ostre strzelanie Nie ten kaliber Rozdęcie lufy
0
pocisk pocisk górą jest
0
pocisk i tak wszystkich wystrzela
0
Wszyscy na pocisk!!!Mówic kolegom by przyszli dopingować drużyne z Orchówka.Bedzie miła atmosfera race itp...Wszyscy musicie taam być
0
Wszyscy idziemy na pierwszy mecz POCISKU!!!
0
llllaaaalllaaa llllaaaalllaaa aejao hej Pocisk gol llllaaaalllaaa llllaaaalllaaa aejao hej Pocisk gol
0
ZNAM TYCH CHŁOPAKÓW CO ZAŁOŻYLI STOWARZYSZENIE. POWAŻNI LUDZIE I ZNAJĄ SIĘ NA TYM CO ROBIĄ. MYŚLE ŻE JUZ NIEDŁUGO TEN KLUB ZAWOJUJE TĄ LIGĘ!!!!!! ROBICIE DOBRĄ ROBOTĘ! I OBY TAK DALEJ!!!!! TYLKO POCISK . . . . ===>
0
FAJNIE ZACZYNA SIĘ DZIAĆ W TYM ORCHÓWKU. W KOŃĆU KTOS DOSTRZEGŁ POTENCJAL JAKI DRZEMI W TEJ MIEJSCOWOSCI!!!! DUŻO ZDOLNEJ MLODZIEŻY I GRYPA ZAPALENCÓW KTÓRA POTRAFI TO WSZYSTKO POUKŁADAC I JAKOS ZOORGANIZOWAC:) POZDROWIENIA DLA ZARZADU STOWARZYSZENIA. WŁODAWA WAS POPIERA!!!!!
0
pocisk króluje na polskich stadionach llllaaaalllaaa llllaaaalllaaa aejao hej Pocisk gol llllaaaalllaaa llllaaaalllaaa aejao hej Pocisk gol
0
jedna wiara jeden klub POCISK ORCHÓWEK aż po Grób
0
no no ciekawe kiedy derby z włodawianką chyba za dwa lata jak POCISK( ) awansuje, a awansuje na pewno bo w Orchówku dużo się na ten temat mówi i tyle samo się działa. Za samo zaangażowanie powinni awansować do wyższej klasy
0
mają sporo pomysłów na reklamę swojej drużyny np. impreza walentynkowa mogli byście powtórzyć w końcu. I fajnie że dziewczyny też wam pomagają aby tak dalej pzdr dla Orchowian
0
a ja słyszałem że jeden z kandydatów na fotel prezesa POCISKU obiecał Ronaldo Kakę i Fabregasa, ale go nie wybrali, bo chcą stawiać na własną szkółkę
0
Hehe widzę, że w końcu zaczęło się coś dziać... Sława pieniądze i przede wszystkim kobiety,,,to co faceci lubią najbardziej. Pozdrawiam wszystkich (Poldi, a ciebie najbardziej:))
0
Wkońcu, tej drużynie należało to się już od dawna prawdziwi fanatyczni kibice, walecznośc zawodników i ta nazwa która sieje zwątpienie wśród przeciwników to coś dzieki czemu pocisk będzie trafiał w serca kibiców i kładł trupem kolejne drużyny przeciwne. Pamiętny mecz z Torpedą nabój Wereszcze Małe ta drużyna pokazała klasę. Napewno w nadchodzącym sezonie zawalczy o pierwsze miejsca w grupie.
0
kibice robią flagę pocisku z prześcieradła wiem bo znam grupkę ultrasów z orchówka. Zresztą to trochę dziwne bo klub jeszcze nie gra a już ma takich kibiców tylko pozazdrościć
0
POCISSSSKKKKKKKKK!!!!!!STRZELA GOLA!!!!!!!!!!!WYGRAMY WSZYSTKIE MECZE!!!!!!SŁAWA I PIENIADZE CZEKAJA NA NAS PANOWIE:):) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PPOOCCIISSKK AAZZ PPOO ZZYYCCIIAA KKRREESS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POZDRO DLA ZIOMOW Z DRUŻYNY I OF KORS FOR KIBICEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
poparcie dla pocisku! trafna inicjatywa:)
0
To super że wreszcie coś się dzieje w Orchówku!!! ja osobiście postaram się swoją grą wzmocnić moją ukochana drużyne!!! MOJE SERCE JEST ZAWSZE POMARAŃCZOWE!!!! POCISK ORCHÓWEK AŻ PO GRÓB!!!!
0
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: