Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Coraz więcej kibiców na meczach AMSPN Hetman. "Czujemy wsparcie fanów"

Utworzony przez Gość, 21 sierpnia 2012 r. o 17:26
ludzie bez napinki, dajcie spokój. Macie żal do młodziaków że piszą w internecie o KS to idzcie na spotkanie z nimi, będzie przy okazji promocja książki Ślusarczyka w galerii Revia Park. Powiesz mu w 4 oczy co czujesz o ile nie uciekną przed monitor ze strachu bo coś czuję ze impreza już odwołana . Na szczęście czytelników mają niewielu więc śmiac się z KS nie będzie dużo kibiców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie że nikt nie będzie czytał xD. Komiksy i książeczki czytało się 20 lat temu. Teraz trzeba żyć realiami. A takimi są, że KS-u już nie. Nie gra w żadnej lidze, kibice nie chodzą na ich mecze. Klub upadł i pozostała tylko historia. Ile KS ma teraz kibiców? czterech , ośmiu..... ??? W zamościu tylko autonomiczna sekcja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytający napisał:
Pewnie że nikt nie będzie czytał xD. Komiksy i książeczki czytało się 20 lat temu. Teraz trzeba żyć realiami. A takimi są, że KS-u już nie. Nie gra w żadnej lidze, kibice nie chodzą na ich mecze. W zamościu tylko autonomiczna sekcja
pamiętaj o jednym klub upadł bo miasto go nie uratowało, to samo któro teraz tak bardzo wspiera AMSPN i tu jest dużo pretensji i słusznych do miasta. Coś KSowi się należało, przynajmniej odrobinę zainteresowania zes trony prezydenta, który sam chodził na mecze KS i wręczał puchary i dyplomy. A to że ktoś w internecie robi z siebie teraz deb***a i wypisuje głupoty to już inna sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po ile bilety na Hetmana na IV lige ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszedłem tutaj przypadkowo. mam tylko jedno pytanie do teraźniejszych kibiców istniejącego Hetmana. mianowicie dlaczego na meczach KS-u w jego ostatnim sezonie skandowaliście "c*uj w d*pe temu, co oddał głos Zamoyskiemu", następnie bojkotowaliście przez jakiś czas nowy klub, a teraz jesteście jego wielkimi kibicami i wymyśliliście bezsensowne hasło, że Hetman jest tam, gdzie jego kibice? W przenośni - ok, rozumiem. Ale dosłownie ten tekst ma się jak gwóźdź do dupy. aha, jeszcze jedno. jak już to ASPN, nie AMSPN. młodzieżowa sekcja to już nie jest. poza tym z chęcią poznałbym odpowiedzi wszystkich kibiców spytanych o rozwiązanie skrótu AMSPN. do kibicowania trzeba mieć wiedzę o teraźniejszości i przeszłości, a nie jeździć z łysą pałą (bez urazy dla nikogo) i krzyczeć, bo tak robią koledzy i trzeba im zaimponować. dodam, że nie mam nic do dzisiejszego Hetmana. zastanawiało mnie tylko to, co napisałem wyżej. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...