Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czwartoligowy mecz Olendra Sól z Orlętami Łuków przełożony

Utworzony przez remuk, 2 czerwca 2010 r. o 15:23
no to jedzcie zobaczcie gdzie trenuje sol na jakim zalanym stadionie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiać się chce boisko zalane a dziś 25 stopni. Czarne chmury nad Chełmem i Rejowcem.W Chełmie grają a w Rejowcu czekają aż przestanie padać. Jedno wiem napewno w wiosce Soli kombinują jak zawsze hahaha. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś tu nie gra mecz w Soli odwołali wczoraj.Dziś sędzia odwołal mecz w Rejowcu Sparta-Lewart. W Lublinie odwołał mecz sędzia pomiędzy MotoremII-Wieniawa. A w Chełmie pomimo że leje to grają.O co tu chodzi i kto tu kombinuje.Równe szanse dla wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buahahahaha ja widziałem wczoraj jak chłopoki z naszej ochotniczej straży pożarnej polewali boisko wodą i robili żeby było jak na mokradłach buahaha u nas wszystko się robi z głową hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Rejowcu mecz sie nie odbył z uwagi na zly stan boiska duzo wody ale i burzę z piorunami która zaczęła sie po 17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Chełmie nie przeszkadzał deszcz. Na naszym boisku woda z byle ulewy nie staje, a lało jak cholera. Po prostu w niektórych miejscowościach murawy, są zle zrobione, dlatego staje na nich woda. Więc nie dziwcie się, że w Rejowcu czy jeszcze gdzieś tam sędzia odwołał mecz. Ale co do odwołania meczu w Soli to śmiech w biały dzień. Z tego co wiem, aż tak tragicznie dzisiaj już nie było. To po prostu zagrywka taktyczna, dziwi mnie tylko, że LZPN dał się przekonać do takich ściem. Powinna być jakaś zasada, że 2 dni przed meczem nie można nic odwoływać, a jedynie sędziowie mogli by podejmować decyzje czy boisko nadaje się do gry czy nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...