Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Decyzja w sprawie dymisji trenera Motoru Lublin Bohdana Bławackiego odroczona

Utworzony przez ja, 16 września 2010 r. o 16:10
wypier***ic go juz a nie czekac do kolejnej kompromitacji tym razem w ilawie. Ta cala gabka nadaje sie na prezesa jak ja do walki o krzyz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tam nikt nie widzi co ten ukraiński pseudo trener wyprawia po 1 zdejmuje najbardziej aktywnych zawodników zamieniając ich na jakichś patałachów a po 2 przy stanie 0:1 wprowadza zmiane w 86 minucie widze ze taktyki to gościu w życiu się nie uczył no juz pomijam fakt ze zamienia obrońce za obrońce zamiast wprowadzac ofensywnych zawodników no chyba ze nie chce z sokółką przegrać wiecej no litości wyje..... go jak najszybciej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym razem madra decyzja pani Gabki nalezy uszanowac czlowieka ktory wlozyl wiele uczciwej pracy ale widocznie niektorym kopaczom sie nie podobal -bo wymagal duzo wysilku [potu].Material jaki mial kazdy widzial .Pilkarze aslabo oplacani poszli w Polske tak jak W.Bialek i wielu innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cienko to widzę /// ten gośc nie ma jaj LUBLIN to nie szarowola-ludzie otrząsnijcie sie bo będzie po lidze ///
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez to jest sprawaprosta trener przyszedl z szarowoli wraz z udzialowcem kapka i teraz on rzadzi w spolce i straszy wycofaniem i wszyscy sie boja wielkiego biznesmena kapki z szarowoli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święta prawda Siwy!! Ale za to winna jest pani Gabka ktora ma uklady z Kapka i obrywy!!A przy okazji robi kampanie przedwyborcza swojemu koledze z ratusza tylko cos jej nie wychodzi! Jeden wielki przekret!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FRAJER JEDEN bławhacki MYŚLI ŻE LUBLIN TO WIEŚ TAK JAK szarowola i teraz PRZELICZYŁ SIĘ i BOJI SIĘ O DUPĘ BO BĘDZIE MUSIAŁ WRACAĆ NA ukrainę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy tam wiecie... Rozmawialiście kiedyś z trenerem Bławackim, macie jakiekolwiek pojęcie kim jest i co sobą reprezentuje? Ja akurat co nieco wiem i muszę stwierdzić, że to bardzo dobry szkoleniowiec, a poza tym gość z klasą. Fakt, u niego na zajęciach nie ma opierniczania się i może to się komuś nie podoba. Podejrzewam, że nawet na pewno. A z takiego materiału, z jakiego musiał budować drużynę, nawet Mourinho by niewiele wycisnął. Zobaczcie, gdzie Bławacki pracował na Ukrainie, jakie wyniki osiągał i jakie ma kwalifikacje. W Lublinie wdepnął niestety w wielkie gówno, dlatego mu współczuję. Inna sprawa, ze przewidziałem taki rozwój wypadków już w maju-czerwcu, ale to nieistotne. Więcej szacunku dla tego człowieka - w zasadzie tylko tyle chciałem przekazać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co się w to bawice z szarowolą trzeba było zaczynać od dołu a nie doić kasę z tego co zostało i da się wydoić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bat na jołopów napisał:
Co wy tam wiecie... Rozmawialiście kiedyś z trenerem Bławackim, macie jakiekolwiek pojęcie kim jest i co sobą reprezentuje? Ja akurat co nieco wiem i muszę stwierdzić, że to bardzo dobry szkoleniowiec, a poza tym gość z klasą. Fakt, u niego na zajęciach nie ma opierniczania się i może to się komuś nie podoba. Podejrzewam, że nawet na pewno. A z takiego materiału, z jakiego musiał budować drużynę, nawet Mourinho by niewiele wycisnął. Zobaczcie, gdzie Bławacki pracował na Ukrainie, jakie wyniki osiągał i jakie ma kwalifikacje. W Lublinie wdepnął niestety w wielkie gówno, dlatego mu współczuję. Inna sprawa, ze przewidziałem taki rozwój wypadków już w maju-czerwcu, ale to nieistotne. Więcej szacunku dla tego człowieka - w zasadzie tylko tyle chciałem przekazać.
śmieszny człowieczku czy byłeś na jakims meczu MOTORU pod wodzą tego swojego ukraińca, bo chyba nie wiesz co mówisz tak jak pisałem wyżej po pierwsze gościu nie ma pojecia o taktyce bo jak wytłumaczyć (a zdarza się to co mecz ) że przy niekorzystnym wyniku dla nas on zamiast wprowadzac zawodników ofensywnych zamienia obronce na obronce to raz i ściąga najbardziej zaangażowanych w gre zawodników zamieniając ich na jakieś straszne drewniane kukły a ty mi piszesz że gosciu ma jakieś osiągnięcia i jest zajebisty może i jest w jakieś ku... 3 lidze mongolskiej ale nie bedzie miał osiągnięc na tym terenieja śmiem twierdzić choć jestem tylko instruktorem piłki nożnej że poprowadziłbym ten zespół o niebo lepiej ale niestety nie ma uprawnień a pozatym nie mam kolegó z dużym kapitałem żeby mogliby mnie poprzeć u pani Gąbki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież on nie ma pojęcia o konstruowaniu ataku w poprzednim meczu ( w 9) jak i ostatnim drużyny bronią się tylko a Motor nie wie jak rozmontować tę obronę, Popławski stary wyjadacz pomyslał że trzeba zdaleka nap....ać ale tylko poprzeczkę zaliczył a trener stoi jak pi...zda i nic nie podpowie bo nie widzi rozwiązania. Jak wiesz to napisz gdzie miał takie osiągi w jakich klubach? Na ostatnim miejscu też trzeba umieć grać motywować itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...