Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Franciszek Smuda (Górnik Łęczna): Polubiłem ten region

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 maja 2017 r. o 19:23 Powrót do artykułu
Tak trzymaj Franz. Miałem do Ciebie pretensje po Euro ale mi przeszło;) Twoja praca przynosi widoczne efekty w grze Górnika. Szkoda że nie prowadzisz zespołu od początku sezonu bo jestem przekonany że walczylibyście o puchary. Pozdrawiam w imieniu kibiców z całej Lubelszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Franz Smuda czyni Cuda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt was nie dopingu je bo macie widzów a nie kibiców. Jakie prawie.4 tys 3666...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie trenerze Franciszku dziękujemy za miłe słowa dla klubu i regionu Lubelskiego oby tak zawsze oceniali region lubelski .Teraz mam kilka wniosków sugestii od kibica z sercem Lubelskim bardzo pana proszę aby obrońca Gerson nie szedł do ataku bo dziura ???bardzo chce zdobyć bramke ale w tym czasie w obronie dziura jego zapędy to efekt drugiej bramki z Płockiem, wcześniej tak też bywało ,szczególnie przy szybkich napastnikach nikt go nie w obronie asekuruje , pomocnik czy napastnik .3Może Gerson niech będzie wysunięty w obronie ,ale powinien być dodatkowy obrońca zwrotny Jarecki???????????????????może choć wątpie 4Ja widzę potencjał w Dżamalidze ????ten piłkarz ma dobrą kiwke utrzymuje się przy piłce potrafi kiwnąć 3 zawodników w 16 czy na 30 metrze ,warto go trzymać dać mu szanse
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od Nowego sezonu cała lubelszczyzna na szczęście zawęża się do Lecznej:).A tego ziomala z pozn.czy Wielkopolski to powinno się zbanowac bo nie da się tego czytać.Mam nadzieję że w nowym sezonie w w Łęcznej arenolubni kibice regionu juz sobie odpuszczą.Przecież i tak nie są nikomu potrzebni a w Łęcznej zly parking,itd.Do zobaczenia w domu:).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Franku, robi Pan dobra robotę oby został Pan w Górniku także na przyszły sezon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale kolejnego "pałacu smudy" chyba w naszym regionie nie będzie...?? jeśli coś to polecam raczej projekty z ***polskadrewniana.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za ciota ten ziomal z Poznania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mimo porażki doping był fajny"- że co urwał? Facet, który prowadził Widzew i Legię pieprzy takimi bzdurami? No chyba, że chodzi mu o jakieś dopalacze dla sportowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...