Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Franciszek Smuda: "Zostało tylko harakiri"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 maja 2017 r. o 18:10 Powrót do artykułu
Łęczna sloscila kiedyś Zagłębie więc nic dziwnego że to Zagłębie sposcilo Łęczna. W końcu Górnik w Łęcznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Łęcznej kibice by byli, z tego kasa by była, piłkarze by dostali kase i grali. A tak po przeniesieniu do Lublina jest katastrofa na własne życzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda Górnika, szkoda Pana Franciszka ! Ale może się uda?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz Motor wystąpi na zapleczu ekstraklasy na licencji Górnika a Górnik będzie się odbudowywał od 4 ligi tak to się skończy...amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kariera nikodema dyzmy.. za tydzień ostatni odcinek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając wszystkie wczesniejsze komentarze, odnosze wrażenie, ze naród (ten kibicowski) na Lubelszczyżnie jest biedny.Biedny w zasobność tego co człowiek nosi najwyżej, ale za to potencjałem głupoty możemy walczyć o najwyższe miejsce w kraju. I to jest moi kochani bardzo, bardzo smutne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U siebie Smuda winy nie widzi? Przecież trzeba było uszanować jeden punkt z Zagłębiem i wygrać w Chorzowie...Mecz przyjaźni Arki w Lubinie też nic by im nie dał..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Czytając wszystkie wczesniejsze komentarze, odnosze wrażenie, ze naród (ten kibicowski) na Lubelszczyżnie jest biedny.Biedny w zasobność tego co człowiek nosi najwyżej, ale za to potencjałem głupoty możemy walczyć o najwyższe miejsce w kraju. I to jest moi kochani bardzo, bardzo smutne.
 Będziw wesoło jak Lubelszczyznę w Lubelskiem znajdziesz!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
undefined napisał:
Czytając wszystkie wczesniejsze komentarze, odnosze wrażenie, ze naród (ten kibicowski) na Lubelszczyżnie jest biedny.Biedny w zasobność tego co człowiek nosi najwyżej, ale za to potencjałem głupoty możemy walczyć o najwyższe miejsce w kraju. I to jest moi kochani bardzo, bardzo smutne.
Będziw wesoło jak Lubelszczyznę w Lubelskiem znajdziesz!!!!!
 a ten znowu zaczyna ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Harakiri? Znaczy - dobrze juz nie będzie zdaniem trenera. A skoro trener to mówi to ja tej drużynie dobrze nie wróżę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Państwo z Redakcji, aktualizacja tabeli jest niezbędna! Górnik w tabeli jest na miejscu 15, a to z racji, że miał mniej punktów niż Arka przy podziale tabeli na grupę mistrzowska i spadkową. Także miejsce w Państwa tabeli może sugerować że wystarczy wygrana w Chorzowie i będzie utrzymanie. Niestety tak nie jest....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"powiedziałem chłopakom w szatni, że został nam jeszcze jeden finał"...Tak mógł by powiedzieć w tym momencie KAŻDY...ja też. Lepiej by Pan trener powiedział, czego NAUCZYŁ swoich podopiecznych w okresie kiedy prowadził zespół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za nasza flagę ! należy się wam czereśniaki ! i po wieki w Lublinie ! powinniście być zadowoleni z grania na Arenie bo chociaż macie pretekst żeby miasto zobaczyć WIEŚNIAKI ZZA STODOŁY ! równia pochyła ! co rok niżej ! tego wam życzę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jaki jest koń każdy widzi" Jaki jest zespół i jego trener ...też. Natomiast chciał bym przypomnieć słowa słynnego już w Lublinie Prezydenta Pana Żuka, kiedy to podczas kończenia budowy Jego i Miasta "chluby" - stadionu , zaprosił na rozmowę organizacyjną, do Ratusza znanych futbolowych reprezentantów Polski, powiedział: (przytoczę z pamięci) "ZROBIĘ WSZYSTKO BY W LUBLINIE BYŁA DRUŻYNA NAJWYŻSZEJ KLASY"....I co Panie Prezydencie ???...i nic !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Franek powiedział to co chciał powiedzieć? Czy może chciał błysnąć a wyszło jak wyszło..?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...