Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

GKS Bogdanka wprowadza opłaty za zajęcia w grupach młodzieżowych

Utworzony przez Rodzic, 27 października 2011 r. o 15:06
Prawda jest taka ze roczne utrzymanie wszystkich grup młodzieżowych jest mniejsze niż miesięczne wynagrodzenie jednego zawodnika pierwszej drużyny, który często gęsto gra w IV lidze, a oni szukają oszczędności w młodzieży. Wstyd panie Kapelko wstyd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Proszę was o pomoc. Biorę udział w konkursie w którym liczą się wyświetlenia mojego filmiku, więc proszę was oglądajcie mój filmik dużo razy wysyłajcie go znajomym. Byłbym bardzo wdzięczny. Proszę was o pomoc, to nic was nie kosztuje tylko klikanie. Z góry dziękuję. | | | \/ (KLIKNIJ !)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piłkarskie Nadzieje nie są Motoru!!! Ten śmieszny klubik podszywa się pod Motor i bezprawnie korzysta z jego nazwy i marki. Żeruje na naiwności rodziców którzy myślą ze ich pociechy są w Motorze. W rzeczywistości są w prywatnym folwarku pana misiurka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba czas najwyższy aby GKS Górnik 1979 Łęczna otworzył taką szkółkę - myślę, że trenerów doskonałych znalazłoby się tam kilku. Niech prócz kibiców przejdzie również młodzież, Bogdanka upada i wszystko wraca do normalności w Łęcznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam pojęcia co to się stało, dzisiaj przyszedłem na trening jak każdy inny. A tu trener przychodzi do szatni i mówi, że niestety mam złą wiadomość - "będziecie musieli płacić za to, że chcecie reprezentować barwy tego klubu", za poświęcenie swojego wolnego czasu na to aby być tu teraz wszyscy razem i rozwijać swoje umiejętności, aby w przyszłości coś osiągnąć. Trenuje w tym klubie od 8 roku życia, to już cale 8 lat. I odkąd pamiętam nigdy nie musieliśmy płacić za treningi. To jakaś parodia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TUPOL napisał:
Chyba czas najwyższy aby GKS Górnik 1979 Łęczna otworzył taką szkółkę - myślę, że trenerów doskonałych znalazłoby się tam kilku. Niech prócz kibiców przejdzie również młodzież, Bogdanka upada i wszystko wraca do normalności w Łęcznej
Górnik 1979 Łęczna niebawem się rozwinie również i o te aspekty. Myślę że góra 2-3 miesiące i będzie o tym głośno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile kosztuje utrzymanie motocykli w GP? jakiej wysokości skladki placi Anglik i o ile wzrosla sprzedaż węgla z Bogdanki w Anglii?Prezesi do kopalni jak ból sprawia zarządzanie klubem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i stało się!!!Trzeba było nie zmieniać nazwy klubu i było by więcej kasy!Jak na mecze pierwszej ligi chodzi 200 osób to co tu się dziwić!Był Górnik Łęczna byli kibice i prawdziwe kibicowanie!Jest Bogdanka i nie ma ani kibiców,ani pięniędzy z biletów!Gratulacje dla kopalni i zarządu klubu!Oby tak dalej a w Łęcznej nie będzie klubu a stadion będzie niszczał i stał jako zabytek!Ale kopalni chyba o to chodziło od dłuższego czasu!Sporty motorowe to ich konik!A kto to ogląda oprócz kibiców żużla na Zygmuntowskich!Kibice Górnika przyjeżdżają do Lublina na mecze Lubelskiego Motoru bo tu tradycja ważniejsza jest od zachcianek sponsora który odwraca się od klubu!Pozdrowienia dla wszystkich kibiców Górnika Łęczna od kibica Motoru!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy klub kibiców to jest parodia, ile jeszcze "piłkarze" i "trener" zechcą biegać za darmochę?To upadnie szybciej niżpowstało i sami piszą o sobie komenty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marlo trollu piłkarze i trener wiedzieli że będą grać za darmo co nie znaczy że w przyszłości dalej tak będzie. Póki co mamy się bardzo dobrze i chyba to Was boli najbardziej. Najlepiej skupcie się na Bogdance i nie zajmujcie nami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chcą kasy od miasta to niech idą do Rady Gminy Puchaczów. Przecież na ich terenie znajduję się Bogdanka !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marlo napisał:
Nowy klub kibiców to jest parodia, ile jeszcze "piłkarze" i "trener" zechcą biegać za darmochę?To upadnie szybciej niżpowstało i sami piszą o sobie komenty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marlo napisał:
Nowy klub kibiców to jest parodia, ile jeszcze "piłkarze" i "trener" zechcą biegać za darmochę?To upadnie szybciej niżpowstało i sami piszą o sobie komenty.
Parodią i to wielka jesteś Ty i Twoje podejście do sprawy. Ciebie nigdy nie będzie stać zrobić coś za "darmochę" żal żal mi Ciebie Młokosie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacun dla ambitnych ludzi z GKS Górnik Łeczna 1979
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacun dla ambitnych ludzi z GKS Górnik Łeczna 1979
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki tam napisał:
Nie mam pojęcia co to się stało, dzisiaj przyszedłem na trening jak każdy inny. A tu trener przychodzi do szatni i mówi, że niestety mam złą wiadomość - "będziecie musieli płacić za to, że chcecie reprezentować barwy tego klubu", za poświęcenie swojego wolnego czasu na to aby być tu teraz wszyscy razem i rozwijać swoje umiejętności, aby w przyszłości coś osiągnąć. Trenuje w tym klubie od 8 roku życia, to już cale 8 lat. I odkąd pamiętam nigdy nie musieliśmy płacić za treningi. To jakaś parodia!
I ja bardzo bym chciał żeby mój syn nie płacił za treningi. Niestety sytuacja w piłce nożnej w całej Polsce jest taka, że płaci się składki. Kluby nie są w stanie ponieść wszystkich kosztów / obiekt, transport, sędziowie, opieka medyczna, sprzęt, płace trenerów, obozy/. Dawała kopalnia na wszystko było świetnie ale było i się skończyło.Swoją drogą to ilu wychowanków Górnika trafiło do pierwszej drużyny lub wysokich klas rozgrywkowych? Ktoś odpowie, że to wspaniała polityka transferowa klubu. Zgoda ale najlepsi i tak powinni się przebić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...