Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Górnik II Łęczna lepszy od Stali Poniatowa

Utworzony przez pierdzący, 2 czerwca 2010 r. o 21:45
I dobrze,my też grojki z Zamościa idziemy za trenerem,a ci wszyscy z tym pseudo redaktorem KUBASEM niech się walą w ryj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='pierdzący' date='2.06.2010, 21:45:17' post='296530'] I dobrze,my też grojki z Zamościa idziemy za trenerem,a ci wszyscy z tym pseudo redaktorem KUBASEM niech się walą w ryj. [/quoteRZECZYWISCIE JESTES PIERDZACA D..UPA I JAJ MI CHUCHALES TO CI SMIERDZI Z GEBY ALE JA NIE O HIGIENIE JEZELI CHODZI O STRONE SPORTOWA GRAJKOW Z ZAMOSCIA PRZYBYLYCH DO STALI < TO TYLKO PAN MISZCZUK MOZE POZWOLIC MÓWIC O SOBIE ŻE UPRAWIA PILKĘ NOZNĄ PAN ANDRZEJ O.. NIE JEST ZDOLNY DO SAMODZIELNEJ PRACY Z ZESPOLEM DOROSŁYCH LUDZI . WYSTARCZY SPOJRZEC NA USTAWINIE KADRY NA OSTATNIE MECZE ---CIAGŁE MIESZANIE SKŁADEM ZAWODNIKOW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty juda ty jakiś chyba gość jesteś naćpany albo niedoje***y,wesołego Alleluja w tej twojej PoniatÓwej.Ale tu u was super pożygać się można.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juda fuck napisał:
Ty juda ty jakiś chyba gość jesteś naćpany albo niedoje***y,wesołego Alleluja w tej twojej PoniatÓwej.Ale tu u was super pożygać się można.
TYtylko piszesz o pierdzeniu albo o zyganiu TY chyba jestes synem OJCA RYDZYKA bo nic madrego nie możesz wydusic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO PRZERWY MECZ BYŁ WYROWNANY I ZAWODNICY STWORZYLI CIEKAWE WIDOWISKO PIŁKARSKIE --- NIESTETY DRUGA POŁOWA SPOTKANIA TO JUZ DOMINACJA MŁODYCH PIŁKARZY GORNIKA DRUGA SPRAWA BARDZO DOBRE ZMIANY TRENERA GOSPODARZY --- A GOŚCIE ZDYCHALI KONDYCYJNIE JEDEN PO DRUGIM ( ZACZĄŁ ZAWODNIK Z NR. 14 ) NIE WIEM NA CO CZEKAŁ TRENER GOSCI ( CHYBA CHCAL POMOCY SIŁ WYŻSZYCH )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...