Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Górnik Łęczna – Cracovia 0:0

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 lipca 2016 r. o 19:17 Powrót do artykułu
Jak jedziesz też do Niecieczy to daj znać.pojadę z Tobą,trzeba konimotorlublin.euecznie utrzymać ekstraklase!Co z tego że to nie nasz klub,za rok przerzucimy się na legie,potem bayern,psg,barca real....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FC Prus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdę mówią, że ok 4 koła było kibiców i tyle - byłem wiem. Mecz kiepski ale to co się działo potem to masakra. Wyjazd spod areny min. 30 min w korku. Policjanci w samochodach tylko się przyglądają, a żeby usprawnić ruch drogówki nie ma, co to ma być? jak kilkanaście tysięcy ludzi przyjdzie to dopiero będzie ciekawie i 2 godziny stania. Wiem, że macie to gdzieś ale jak tak dalej będzie to na pewno kolejny raz nie przyjdę. Ludzie zjeżdżają się z całego województwa to chyba oczywiste, że przyjezdzają samochodami a nie autobusami lub na piechotę. Po co tyle policji jak wiadomo, że kibice gości nie przyjadą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam komentarze i pusty śmiech mnie ogarnia. Zamiast wypisywać tu na forum rzeczy które i tak nic nie zmienią, zajmijcie się czymś lepszym, pożytecznym co przyniesie Wam czy Waszym rodzinom radość. Na mecze chodzą Ci co chcą oraz nie chodzą Ci co nie chcą. To ich wybór. Tak jak wyborem jest to że Pan Prezes Motoru był na tym meczu czy piłkarze Motoru również byli widziani na tym meczu. I co? Zmieni to coś? Darujcie sobie te smutne wpisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...