Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Górnik Łęczna – Piast Gliwice 1:0. Warto grać do końca!

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 lutego 2017 r. o 18:20 Powrót do artykułu
Jakaś skąpa ekipa wpadła z Łęcznej na Arenę ,coś pobrzęczała pod nosem i pojechała .Śmiesznie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelszczyzna staje się pośmiewiskiem internetu. Ostatnio zadymy z udziałem emerytów bitwa o cukier a dziś mecz ekstraklasy na który przychodzi 1400 widzów. Żenada że w mieście które otrzymało organizacje ME przychodzi tyle kibiców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodać należy jeszcze znajomość tematu redaktora piszącego artykuł który nie zna składu Piasta. Szanowny panie to kto wkoncu wg pana bronił bramki Piasta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1400 widzów i nie wiadomo co się przez przypadek przyplątało, 1 z przodu, czy 0 z tyłu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiesznie to jest jak mecz ogląda zawyżona liczba 1400 widzów w 300 tyś.mieście.A jeśli z Łęcznej było nawet 200 os.to jak na 20 tyś.miasto wynik bardzo przyzwoity.Zatem gościu od skapej ekipy zawrzyj rylo popcornem.A jak taka skapa ta ekipa to czemu nie poszedłem do nich powiedzieć im ze są śmieszni internetowy wojowniku buahaha?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1401 :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pusta Arena Lublin posmiewiskiem Polski. Czas na dobra zmiane. Precz z PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tłumy 1401 w tym połowa dzieciaków z podstawówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla Górnika że grał do końca i zasłużenie wygrał, ale to co zrobili pseudokibice z Łęcznej to żenada i poziom poniżej krytyki. Nie dość że nie kibicują swoim piłkarzom to jeszcze ubliżają innym. Niech lepiej nie przyjeżdżają, faktycznie nie mają po co, kibicowanie IV ligi to dla ich poziomu max.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciwnicy Gornika w akcji na internecie ,czytaj opluwają poniżają jak jest wynik to krytykują ilość widzów .Wiele osób mówi ROZUMIE Choć do mnie ,gdzie wasz rozum czyli dobrze że sąsiadowi padła krowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Frekfencja na meczu naprawde klękajcie narody,1401 Januszów.D*pa to jest miejsce gdzie mieszkańcy Lublina mają Górnik Łęczna grającego w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pseudokibice to siedzę na tej arenie i jedzą popcorn.Rodzice tych co przyjechali z Łęcznej budowali ten klub a Ty co zrobiłeś jeden z drugim?Pierdnales w trabke na arenie bo tak kochasz ekstraklasie a klub i tak masz w d..pie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek był na trybunach. Grzelczak o tym wiedział i presję czuł że Go Maniek zastąpić może. I wyszło Łyncny na dobre. Sie punkty licża sie. Maniek do niskiej ligi nie odejdzie więc walczcie. Na Zagłębie jesli się dogadamy Maniek będzie gotowy. Braci sie nie traci. Krasnystaw trzyma kciuki za Łyncnom i za transfer Mańka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek dla drużyny za charakter, wstyd dla Lublina za frekwencję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich zwolennikow gry w lbn odsyłam na Twitter Zbigniewa Bońka,napisal facet prawde,szacunek!Górnik tylko w Łęcznej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety jak sie nie ma podstaw kultury to jest sie pseudokibicem.... I tak zachowala sie grupka głupków z Łecznej. Szkoda prawdziwych kibicow z Łecznej. Pozdrawiam Gornik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koleś kultura sie znalazł a najchętniej by chodził na ukradziony lecznianom klub buahaha.Co za yntelygent.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I owszem chodze tam gdzie gra moja drużyna a nie tam gdzie chce obrażony kibol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
I owszem chodze tam gdzie gra moja drużyna a nie tam gdzie chce obrażony kibol.
Już widzę jakbyś jechał np. do Radomia jakby tam grali. Jak taki kibic jesteś to czemu nie jeździsz na wyjazdy za drużyną ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat z jednej ze stron piknik na Arenie brakuje tylko grill i kiełbasek....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...