Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Górnik nad przepaścią. Zmiany teraz albo nigdy

Utworzony przez zibi, 30 kwietnia 2015 r. o 08:31
Za postawę drużyny winę ponosi głównie trener i prezes. Piłkarze pokazali jesienią ,że umieją grać.Po zimie zabrakło koncepcji na grę a to nie jest wina piłkarzy.Gdzie są młodzi,gdzie Zuber,Szałachowski.Wzmocnienia śmiechu warte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to co ... czas na zmiany trenera i prezesa!!!!!!!!!!!! przecież to jest nie możliwe żeby zespół grający jesienią  na dobrym poziomie ni potrafił utrzymać tego samego poziomu wiosną.... Szkoda, że wszyscy widzą tylko winę zawodników... a tak naprawdę za atmosferę w drużynie odpowiedzialny jest cały zarząd z Panem Prezesem na czele..... Przygoda Górnika nie może się skończyć na jednym sezonie w Ekstraklasie----- przecież oni maą duży potencjał i nie jedną drużynę z góry tabeli odprawili  kwitkiem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ale przy takiej postawie Górnik jest głównym obok Bełchatowa kandydatem do spadku. Brak zwycięstwa w ostatnich 7 meczach pokazuje, że ciężko będzie Łęcznianom się nagle przełamać. Dodatkowo z powodu zajęcia miejsca w dolnej części grupy spadkowej, przez co 4 z 7 meczy Górnik zagra na wyjeździe, a wiadomo jakie wyniki poza domem osiąga zespół z Łęcznej. Coś nie zagrało. Była szansa jeszcze na początku rundy rewanżowej, wierzyłem, że są w stanie powalczyć o górną połówkę. Czy trener jest w stanie coś zmienić? Skoro nie potrafił zareagować przez 7 meczy ciężko przypuszczać żeby na ostatnie 7 coś wymyślił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lipa straszna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Rafałem. Prezes to wielki szołmen a o drugim członku zarządu to szkoda słów. Zatrudniali swoich znajomków, którzy panoszą się po Klubie. Trener pyszałkowaty. Dziwię się braku reakcji rady nadzorcza Górnika  i zarządu kopalni na marnotrawstwo  ogromnych pieniędzy Kopalni. Mdli mnie jak widzę te czerwone dywany na VIP pomysł z epoki PRL.   Czas na zmiany    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to co ... czas na zmiany trenera i prezesa!!!!!!!!!!!! przecież to jest nie możliwe żeby zespół grający jesienią  na dobrym poziomie ni potrafił utrzymać tego samego poziomu wiosną.... Szkoda, że wszyscy widzą tylko winę zawodników... a tak naprawdę za atmosferę w drużynie odpowiedzialny jest cały zarząd z Panem Prezesem na czele..... Przygoda Górnika nie może się skończyć na jednym sezonie w Ekstraklasie----- przecież oni maą duży potencjał i nie jedną drużynę z góry tabeli odprawili  kwitkiem....
Prezes i ta cycata z zarządu out,jeżdżę ponad 40 km w jedną stronę na mecze i nie życzę sobie takiej nędzy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje słowa się sprawdziły.Pisałem że w ostatnich trzech kolejkach Górnik zdobędzie 1 pkt. . Nie zgadza się tylko to, że miał ten punkt zdobyć z Piastem a zdobył z Lechem. Teraz mówię, że z ligi poleci Bełchatów i Łęczna.Taki "futbol" jaki prezentuje Górnik jest za słaby nawet w tak mizernej lidze jak nasza "ekstraklasa".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Podbeskidziu umieją podejmować męskie decyzje a co u nas brak mężczyzn ? Nie ma wyniku niema trenera. Stawowego zwalniano po 3 porażkach a teraz.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta drużyna emerytów Szatałowa już wiele nie osiągnie. "Rodzina" wzajemnej adoracji, czyli Kapelko, Szatałow, Nazaruk, Matejak i spółka dobrze bawi się za górnicze pieniądze. Ale jak widać w Polsce nie ma lepszych trenerków skoro przeciętniacy i układowicze z Ukrainy są lepsi. Jako kibic mogę tylko żałować wydanych pieniędzy i pokładanych nadzieji. A szkoda, bo przy takim sponsorze można było zrobić coś więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zimowe transfery to kompletna porażka p. trenerze.Zrobił pan zamieszanie w głowach zawodników a w konsekwencji i swojej.nr 90 co to ma być .chłop jak byk a on co robi ,ani wyskoku ,ani nie umie się zastawić,a pan uparcie go trzyma . Mało tego osłabi pan tylko drużynę,a reszta zimowiczów to zero.Co pan w nich widział aż nie chce mi się myśleć co .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytam co w tym Klubie robi siwy trep. Gdzie on był kiedy PZPN wyrzucił Górnika do III ligi. Jak szczur z tonącego okrętu uciekł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...