Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Grzegorz Bednarz odwołany z zarządu Motoru Lublin

Utworzony przez charakternik, 19 czerwca 2009 r. o 23:01
Brawo!! W końcu nie ma Bednarza!! Teraz klub odzyskał wiarygodność i miejmy nadzieję że przy dalszej pomocy miasta i pozyskaniu sponsora strategicznego szybko uda się wrócić do I ligi! Gratulacje dla członków klubu za dokonanie mądrych wyborów!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aco ci zrobił Bednarz pszynajmiei miał jakiś pomysł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZYLI WSZYSTKO BEZ ZMIAN,SZKUTNIK I SADOWSKI DALEJ OKRADAJA KLUB I PROWADZA DO UPADLOSCI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wszyscy razem już zrobią tak, żeby już [...] nie było niczego [...] - pozdrowienia z zawsze Białegostoku, Kononowicz sie kłania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w końcu koniec komunistycznej ery w Motorze. Po Kurczukacjh Paszkiewiczach i Tomaszu Ch**** nastaje w Klubie normalność PAWEŁ POWODZENIA MAM NADZIEJE ŻE TY TY ZOSTANIESZ PREZESEM bETTER DEAD THEM RED
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRAWICOWY LUBLIN dobrze napisał. W Motorze następuje normalność, czyli spadek do II ligi (praktycznie III) a następnie kolejne spadki? Coś mi się jednak wydaje, że właśnie komuna powołała i dalej ciągnęła ten klub, zaś prawica go pogrążyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktoś może mi objaśnić kto to jest Bartłomiej Janiszewski i Paweł Żmuda. Jakie maja firmy i ile obiecali wpompować pieniędzy w tę ruinę? A czy Marcin Wieczorek to może ten specjalista od sprzedawania ludziom strzelb myśliwskich i od obiecywania góry pieniędzy od sponsorów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zły napisał:
A czy ktoś może mi objaśnić kto to jest Bartłomiej Janiszewski i Paweł Żmuda. Jakie maja firmy i ile obiecali wpompować pieniędzy w tę ruinę? A czy Marcin Wieczorek to może ten specjalista od sprzedawania ludziom strzelb myśliwskich i od obiecywania góry pieniędzy od sponsorów?
Kim jest Janiszewski nie wiem, ale Pawła Żmudę znam jako osobę o kryształowej uczciwości, biznesmenem nie jest, czy Wieczorek handluje strzelbami też nie wiem, ale dobrze, że się do zarządu nie dostał, bo to gnida i krętacz pierwszej klasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli to ten Paweł Żmuda o którym myślę...to śmiech na sali!!!)))))))))))))) A zapewne ten....hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zamiast myślenia włącz działanie i ty coś zrób dla klubu. Krytykować jest łatwo, zwłaszcza w internecie. Powodzenia życzę nowym członkom zarządu, mam nadzieje, ze uda wam się mimo wszystkich przeciwności coś zrobić. A internetowym napinaczom mogę tylko i wyłącznie współczuć ograniczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nie wybrano Pani Beaty! To ona , za poprzedniego Prezesa , (WP) pod pseudonimem "WRÓŻKA BEATA" udzielała w klubie porad sercowych. Cyrk na kółkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek napisał:
To zamiast myślenia włącz działanie i ty coś zrób dla klubu. Krytykować jest łatwo, zwłaszcza w internecie. Powodzenia życzę nowym członkom zarządu, mam nadzieje, ze uda wam się mimo wszystkich przeciwności coś zrobić. A internetowym napinaczom mogę tylko i wyłącznie współczuć ograniczenia.
nie denerwuj się, ja zrobiłem, bo chodziłem na wszystkie mecze. a zapytaj się jednego z nowych członków ile razy był na meczu w minionym sezonie. podpowiem ci: zero!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ehh napisał:
nie denerwuj się, ja zrobiłem, bo chodziłem na wszystkie mecze. a zapytaj się jednego z nowych członków ile razy był na meczu w minionym sezonie. podpowiem ci: zero!!
I mówisz nie prawdę w tym momencie. Sam osobiście widziałem pana żmude przynajmniej na kilku meczach w tym sezonie (sam na wszytkich być nie mogłem). Zapewne zdziwi cię to ale nie siedział w loży VIP podczas gdy inni kibice stali na deszcze (prawie podczas każdego meczu na zygmuntowskich padał deszcz) tylko moknął razem z nimi na trybunie C od bystrzycy. Więc jak nie wiesz to naprawdę nie oczerniaj kogoś bo później inne osoby wyrobią sobie opinie na temat nowego zarządu na podstawie twoich kłamstw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vasyl napisał:
Szkoda, że nie wybrano Pani Beaty! To ona , za poprzedniego Prezesa , (WP) pod pseudonimem "WRÓŻKA BEATA" udzielała w klubie porad sercowych. Cyrk na kółkach.
Vasyl a ty taki cwaniaczek jestes to bylo startowac do zarzadu cyrk na kolkach jest w klubie od wielu lat wiec odwal sie od PANI BEATY!!jak czlowieka nie znasz. chociasz uczciwa i nie okradla by klubu jak oni!!Wrozenie nie jest przestepstwem tylko zaleta!Spier***aj koles!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...