Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Grzegorz Bonin (Górnik Łęczna): Na pewno spotkamy się z Leo

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 sierpnia 2017 r. o 10:47 Powrót do artykułu
Czy Janusze z Areny, zwani również ŚWINIAMI są zaproszeni na mecz ze Stalą Mielec?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście wpadaj do Łęcznej na meczyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Stowarzyszenie Kibiców Górnika Łęczna przeprosi wydając oficjalne oświadczenie to przyjdę, podobnie jak wielu innych, którzy poczuli się urażeni (w tym kobiety i dzieci).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie,januszom z areny osobiście dziękuję,mieliście swoje 5 minut i 1000 osob na meczach,nikt po was nie płacze:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Bonin wielki szacunek dla pana kolegów za to że pan gra dla regionu lubelskiego w Górniku ,a ja życzę panu zdrówka i dobrej formy na boisku jak i pana partnerom .Widać że kibole NIEKTÓRZY mają rozum ptaszka koliberka ,mówia nie chodzi nam o 1000 kibiców z Lublina ,a wy kibole z Młyna kupujcie bilety po 50 zł i wyrównajcie ekonomicznie straty z tytułu nieobecności kibiców januszy z Lublina .Jesteście skromna kolonią w liczbie 300-400 czy 500 osób a zachowujecie się jak pępek Polski .Piłkarze Górnika nie grju tylko dla was  ale dla Zarobków dla siebie i rodziny .2Przyklady sponsoringu to Zaklady Chemiczne Police sponsorują Pogoń  ateraz widzę Odra Opole sponsor Zakłady chemiczne Kędzierzyń ,pytam gdzie siedziba a gdzie granie jest w stolicy regionu jak Szczeciń ,Opole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jak Stowarzyszenie Kibiców Górnika Łęczna przeprosi wydając oficjalne oświadczenie to przyjdę, podobnie jak wielu innych, którzy poczuli się urażeni (w tym kobiety i dzieci).
 Oplułem monitor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiejecie się z Januszy ale frekwencja ponad 9 tysięcy jest w Łęcznej nie do powtórzenia, nawet jakby stadion miał poj. 10 tys bez lubelskich Januszy takie frekwencje są niemożliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibic normalny z Górnikiem jest podobnie. Sponsor z Bogdanki a klub z Łęcznej. Lubelskie janusze mają focha:D podoba mi się to. Oby wam nie przechodzilo. Pamietam jak nazywaliscie sie kibicami ktorzy beda zawsze na meczu Gornika niewazne czy w Lublinie czy w Łęcznej. Wartość waszych słów jest równa wartości i jakości dopingu z areny. Kibicu normalny jest nas 500? Na pierwszym meczu bylo ponad 2tys. tyle co u was na ekstraklasie np na Piaście. A mimo tych 10tys na Legii Górnik coraz to bardziej toną w długach. Przypomnę Ci 7 baniek. Myslisz ze to wina naszego bojkotu?:) A Ty gosciu co domagasz sie przeprosin. Kiedy oddasz kase za koszty zwiazane z gra na arenie mieszkańcom Lublina ktorzy sobie tego nie zyczyli a mimo to ich podatki to finansowaly. Wiekszosc byla na "nie:" skoro na meczu pojawialo sie 3-3,5 tys ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam pytanie z innej beczki a mianowicie dlaczego trybuna C jest zamknięta???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
B klasa Wam zostanie frajerzy! Tylko frajer odwraca się od klubu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...