Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

II Liga: Dramatyczna sytuacja zamojskiego Hetmana. Działalnością byłego zarządu klubu zajmie się prokuratura

Utworzony przez ~Polak~, 30 grudnia 2009 r. o 14:25
I nie bedzie tego zasłużonego Ukrainskiego klubu? (((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem kibicem Łady Biłgoraj a Hetman to nasza kosa,ale nie wyobrażam siobie ze ten klub przestanie istnieć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest polski klub deb***u ukraina to twoj rower
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, brawo i jeszcze raz brawo! Patrzcie cwaniaki z innych klubów co was czeka - pobyt za kratami. Narobią szwindli, długów i wyciągają ręce po następne publiczne pieniądze. Teraz do Poniatowej... i do kolejnych niefrasobliwych... oczyścić to bagno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Bilgoraja szkoda mi Hetmana to byla wizytowka Zamoscia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Polak~ napisał:
I nie bedzie tego zasłużonego Ukrainskiego klubu? (((
My tu mówimy o polskim klubie, nie wiem o jakim klubie ty mówisz - czyżbyś był z zawistnego (w stosunku do Zamościa) lublina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spokojnie:) ten tzn "polak", to jakis małolat ze swidnika, lublina badz bilgoraja. Kompleksy bolą, to widać w jego wypowiedzi...ogarnij sie pajacu i nie wylewaj swoich marnych wypocin na forum. Hetman Był jest i będzie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda mi ZBYSZKA PAJAKA robił co mógł ale chyba był za mały w tym syfie podobny problem ma stal poniatowa ale otym cicho
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...