Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

IV Liga: Zmiana trenera w Żółkiewce, Leszczyński za Kozłowskiego

Utworzony przez Gość, 8 października 2009 r. o 20:07
Cos mi sie wydaje ze Dziennik Wschodni idzie sladem Kuriera i przestaje sie interesowac pilka na nizszych szczeblach.Juz opisy 3-ligowych meczow sa ubogie a 4 liga stoi na strasznie niskim poziomie w tej gazecie.Ostatni mecz Żółkiewki ze Startem został całkiem pominięty.Teraz piszą o zmianie trenera z dwudniowym opóźnieniem.na lubelskiej piłce już chyba we wtorek o tym pisali a w tym artykule można znaleźć informacje że trener został zwolniony w środe.to chyba jasnowidzow maja w lubelskiej pilce.albo malo rzetelnych dziennikarzy w Dzienniku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W całej rozciągłości popieram, to co napisał poprzednik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też się zgadzam z pierwszym komentarzem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik coraz bardziej ignoruje kibiców gdyż relacje ze spotkań były skąpe a teraz jest jeszcze gorzej.Czy nie macie ochotników w terenie którzy napisaliby kilka sensownych zdań o spotkaniu które obejrzeli? Jest wielu działaczy piłkarskich-wystarczy popatrzeć na fora internetowe drużyn a napewno ktoś mądry zechce współpracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbyslew napisał:
Dziennik coraz bardziej ignoruje kibiców gdyż relacje ze spotkań były skąpe a teraz jest jeszcze gorzej.Czy nie macie ochotników w terenie którzy napisaliby kilka sensownych zdań o spotkaniu które obejrzeli? Jest wielu działaczy piłkarskich-wystarczy popatrzeć na fora internetowe drużyn a napewno ktoś mądry zechce współpracować.
38 lat temu przywiozłem do Lublina gazetę "Nowiny Rzeszowskie". Było to wydanie poniedziałkowe i przesłałem gazetę do "Sztandaru Ludu" w celu pokazania jak redaguje się dział sportowy. CHODZIŁO MI O PIŁKĘ NOŻNĄ. A szczególnie o rozgrywki ligi juniorów, które były na bieżąco komentowane ( sprawozadnia i bieżąca tabela). Teraz w świecie internetu trzeba poszukać w miejscowościach, których drużyny występują w rozgrywkach piłkarskich internetowych sprawozdawców. Zamiast wysyłać do tych miejscowości redaktorów Waszej gazety dać sznsę młodym. Prasa to potęga - potrafi przelażeć i 100 lat. Dla każdego zawodnika taka gazeta, w której ujrzy swoje nazwisko to namiastka sukcesu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHŁOPCY rocz 1999 1998 2000,zapraszam na zajęcia piłkarskie,TEL.081 7417358 .607067854.tr ZBYSZEK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pele napisał:
38 lat temu przywiozłem do Lublina gazetę "Nowiny Rzeszowskie". Było to wydanie poniedziałkowe i przesłałem gazetę do "Sztandaru Ludu" w celu pokazania jak redaguje się dział sportowy. CHODZIŁO MI O PIŁKĘ NOŻNĄ. A szczególnie o rozgrywki ligi juniorów, które były na bieżąco komentowane ( sprawozadnia i bieżąca tabela). Teraz w świecie internetu trzeba poszukać w miejscowościach, których drużyny występują w rozgrywkach piłkarskich internetowych sprawozdawców. Zamiast wysyłać do tych miejscowości redaktorów Waszej gazety dać sznsę młodym. Prasa to potęga - potrafi przelażeć i 100 lat. Dla każdego zawodnika taka gazeta, w której ujrzy swoje nazwisko to namiastka sukcesu.
he he Lubelska Piłka przebiera nóżkami do Dziennika Wschodniego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...