Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

IV liga: Zwycięstwa Sparty i Chełmianki

Utworzony przez ~Chełmianin~, 21 czerwca 2009 r. o 21:29
~gość~ napisał:
Ja pier... Włodawa nawet bić sie nie potrafi.. tak to na meczu z jakimiś leszczkami to spiewaja a tak to stulili ryje i nic!!! żal mi włodawy, włodawianki, i ty poperdzielonych kibiców za dyche... To są kibice???!!!! czy tak się zachowuje kibic?? ku*** kibic ma pomagać zespołowi a nie szkodzić... ku*** nie da się opisać bez mózgowego zachowania włodawy... ku*** cwaniaki tylko po piwie.. i do 3 osób jak wiecej osób to spier***aja.. WSTYD.. Zasłużona wygrana chełmianki i zasłużony wpier*** dla włodawy i włodawianki (zreszta jak zawsze) PRZYNIEŚLIŚCIE WSTYD ku***!!!!! Włodawa.. ehh
Człowieku jestes załosny ... no i ku*** , ze przerwali mecz niby za wine wlodawianki ( mieli dostawac butelkami po glowach ? ) , ale kuwa gdyby nie ten incydent z tymi flagami do tego by nie doszlo rozumiesz ?? Z chelma sa chlopaki cwaniaki , ale na bialym dobrze im sie dostanie wpier*ol pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh juz wczoraj na meczu pomyślałem o Białym... co roku obrywacie nad jeziorem, po co sie spinać? Włodawianka prowadzi kulturalny doping, nie mozecie przyjąć, ze tu są sami ultrasi? Nawet na meczu unikano przyśpiewek, które obrażałyby kogokolwiek... A to, ze 3 panów z chełma chciało "zdobyć flagę" to sooory, oczywiście, ze włodawianki wina. Włodawscy kibice mieli siedzieć, i patrzeć jak zabierają flagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nad białym niby Chełm by dostał wpier***?Dajcie spokój!Cwaniaków rżnęlibyście gdyby było ich może z 10.Bo gdyby było ich tylu co na meczu to spierda**libyście tak samo jak na meczu! Fakty są takie, że Chełmiaków jest mnóstwo a od nas niema komu iść się bić! Więc lepiej dajcie już spokój! Cały ten mecz to porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku... chełm jest cwany bo przyjechał z motorem i łeczna 3 miasta na nasze jedno o wiele mniejsze i to jest uczciwe??? jak by sam chełm przyjechał to by sie słowem nie odezwali ku... cwani bo było ich grubo ponad 100 do bicia na nas moze 30... zal mi chełma bo sami sie boja przyjechac tylko pomoc sciagaja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pier***e! Chełmianka wie że we włodawie nie ma kiboli tylko fanatycy a na dodatek wzieli kumpli z lublina i łęcznej żal ku*** żal. Większoś kibiców z włodawianki to była młodzież, dzieci i starsi ludzie. A chełmianka chciała przykozaczyć i zabrać flage i od tego się zaczeło. Czysta prowokacja. Jak dla mnie chełmianka to je***e cwaniaki którzy dzwonia po koleżkach jak by to ku*** I liga była i próbóją zadyme kręcić żal. Ale włodawa też dała dupy. Fakt spierdzielali przez mur bo widzieli ilu kibiców z chełma biegło a nie mopysleli o najważniejszym o flagach a tacy wierni kibice, fanatycy dali dupy. A samochody im obrzucali bytelkami no cóż rżneli kozaków to mają cipuleńki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchaj kulturalny kibicu Włodawianki, który chce spokojnie obejrzeć mecz, inteligencie. Myślałeś, że można wyzywać od kur.... leżącego i zwijającego się z bólu kontuzjowanego piłkarza Chełmianki? To teraz będziesz długo pamiętał, że takich błędów się nie popełnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z włodawy to tylko gadają na forum ci co spierniczali z trybun az mało muru betonowego nie przewrócili, żal was! na własnym terenie spierniczac, zamiast sie zorganizowac. Po co tak pier#olic o jakims bohaterstwie. Po co jakieś wzajemne wycieczki?! patrzac proporcjonalnie wiecej było kiboli chełmianki i resztek województwa- nie było szans. dajcie spokój. włodawa nie zapewniła profesjonalnej ochrony a ci co byli w zóltych kamizelkach pospierniczali do klubu jakby pioruny siarczyste, ogniste waliły. dajcie spokój to żenada te ruchy kibicowskie. większe miasta mają sie czym pochwalic a to to gówno!!! koniec pier#dolenia, koniec spinanania i młodej gangsterki! internet heh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...