Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kabaret w lubelskiej okręgówce trwa dalej, LZPN zapomniał wyznaczyć sędziów

Utworzony przez amator, 12 maja 2010 r. o 21:48
panie Kuś, w opolu na jesieni wasi kibice nie tak używali gęby i nam ubliżali i nikt się nie skarżył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co chodzi temu Amatorowi?? Co mecz to jakaś afera, kłótnia, czy bijatyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amator to wieśniaki, nie potrafią grać i myślą, że tą chamówą coś wskórają. Panie Rapa, zrób pan coś z tym. Kup pan obserwatorowi kamerę i niech filmuje cały mecz, a potem na YouTube. Niech te chamskie mordy się zobaczą i usłyszą, niech to inni zobaczą i ocenią, czy taki prymityw powinien być wpuszczany na obiekty sportowe. Ja uważam, że nie! Gdzie jest policja! Chlają wódę na trybunach bez żadnej krępacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~zenek~ napisał:
Amator to wieśniaki, nie potrafią grać i myślą, że tą chamówą coś wskórają. Panie Rapa, zrób pan coś z tym. Kup pan obserwatorowi kamerę i niech filmuje cały mecz, a potem na YouTube. Niech te chamskie mordy się zobaczą i usłyszą, niech to inni zobaczą i ocenią, czy taki prymityw powinien być wpuszczany na obiekty sportowe. Ja uważam, że nie! Gdzie jest policja! Chlają wódę na trybunach bez żadnej krępacji.
chętnie bym zobaczył taki efekt pracy obserwatora LZPN taki cały mecz... myślę ze to by się miało nijak do tego subiektywnego pier***enia w internecie i gazetach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciasny Wiesiek napisał:
O co chodzi temu Amatorowi?? Co mecz to jakaś afera, kłótnia, czy bijatyka
jaka nazwa taka gra i wszystk0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu amator, jak sama nazwa wskazuje. Nie zna jeszcze zasad gry. Dużo musi się nauczyć, przede wszystkim gry fair play, bo bez tego ani rusz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się dziwię, że tam nie ma osób, które by stonowały te anty sportowe, anty kibicowskie zachowania . Przecież prawdziwy kibic oczekuje widowiska, bramek i... godnego przegrywania jeśli w tym dniu rywal był lepszy, a nie gwałcenia wyniku i plucia na przeciwnika. Takie zachowanie znajduje poklask jedynie u tej najbardziej prymitywnej części widowni, która zamroczona alkoholem niewiele widzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrazenie że w Amatorze to działacze toczą pianę .Pozdrowienia dla nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
amator napisał:
panie Kuś, w opolu na jesieni wasi kibice nie tak używali gęby i nam ubliżali i nikt się nie skarżył.
Nie chce mi się w to wierzyć. Byłem w Opolu, moja drużyna wygrywała i wygrała mecz. Było nas niewielu, siedzieliśmy otoczeni tłumem miejscowych. Miałem więc okazje słuchać na bieżąco jak komentują grę na boisku. I muszę przyznać, że akurat ci dookoła znali się na piłce, widzieli krzywdzące decyzje sędziego, ale i prezenty. Bez problemu ze składu przeciwnika wyławiali zawodników z papierami na granie, potrafili docenić składne akcje rywala, ale i puszczali ironiczne uwagi, gdy ten się zbłaźnił głupim zagraniem. Może to była cudowna wyspa na trybunach, ale gdzie indziej też nie było słychać tekstów w stylu "jebać sędziego"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amator to wyjątkowa drużyna. Potrafią skłócić się z większością w lidze. Nie przypominam sobie aby był taki zespół, który by miał tylu wrogów. Po prostu nie umieją ani przegrywać, ani wygrywać. Ktoś musi ich tego nauczyć. Trochę pokory panowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amator jak i Garbarnia Kurów, ze wszystkimi kosa, nawet z sędziami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~zenek~ napisał:
Amator to wieśniaki, nie potrafią grać i myślą, że tą chamówą coś wskórają. Panie Rapa, zrób pan coś z tym. Kup pan obserwatorowi kamerę i niech filmuje cały mecz, a potem na YouTube. Niech te chamskie mordy się zobaczą i usłyszą, niech to inni zobaczą i ocenią, czy taki prymityw powinien być wpuszczany na obiekty sportowe. Ja uważam, że nie! Gdzie jest policja! Chlają wódę na trybunach bez żadnej krępacji.
Co ty wogóle gadasz powiedz mi na którym boisku w okregówce nie pije sie alkoholu na trubunach ??? No filmujcie filmujcie zobaczymy kto sie bedzie smiał my z sedziów czy z nas ??? Twoj pomysł jest bardzo dobry tylko czekam na wykonanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepisy Gry w Piłkę Nożną stanowią, że bez względu na okoliczności mecz musi się odbyć jako mistrzowski (nawet w przypadku braku sędziów na zawodach) obowiązkiem drużyn jest wyłonienie między sobą sędziego, który przeprowadzi zawody. Jeżeli nie chciały grać obie, to obustronny walkower, kara finansowa dla zespołów, a mogą się domagać zwrotu kosztów od LZPN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może niech pan Sachajko da sobie spokój!!!!!!!! Nie ma młodszych???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sachajko oprócz tego, że jest czasem nieprzyjemny, to jest bardzo dobrze zorganizowanym człowiekiem. Choć może trochę obowiązków mógłby zdjąć z siebie (delegat II ligi, obserwator LZPN, referent d/s obsady, pracownik etatowy LZP, odpowiedzialny za zgłoszenia zawodników). Faktycznie przepisy nakazują rozegranie meczu przy braku obsady sędziowskiej, ale to są przepisy nieżyciowe i wg mnie mecz powinien zostać rozegrany z uwagi na ewidentny błąd LZPN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Sachajko jeżeli jest w pracy powinien chodzić w narzutce lub jak kto woli w znaczniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w AMATORZE TRENER ZA PORAŻKI OBWINIA SĘDZIÓW. w KOŃCU IM GROZI I POPYCHA.L ZA TO PRZERWANY JEST MECZ Z OPOLEM. ZACHOWANIE KIBICÓW TAKIE JAK TRENERA . SEDZIOWIE OPUSZCZAJĄ BOISKO W ASYŚCIE POLICJI.A ONI SIE CIESZĄ. W KOŃCU Z KIMŚ ,,WYGRALI''...............NO NIE NA BOISKU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LZPN zapomniał wyznaczyć sędziów czy pan Sachajko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co na to Prezes Rapa ? jaką decyzję podejmie w kierunku pana Sachajki -upomnienie ustne? Pan Sachajko ciągle odrzuca tylko telefony -jak ktoś pyta o coś, jest arogancki czuje się niewiadomo kim-Członkiem Zarządu LOZPN się bywa Panie Sachajko trzeba być człowiekiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trener napisał:
Ciekawe co na to Prezes Rapa ? jaką decyzję podejmie w kierunku pana Sachajki -upomnienie ustne? Pan Sachajko ciągle odrzuca tylko telefony -jak ktoś pyta o coś, jest arogancki czuje się niewiadomo kim-Członkiem Zarządu LOZPN się bywa Panie Sachajko trzeba być człowiekiem.
jestem częstym gosciem w ozpn i jezeli ja jestem grzeczny i wiem po co przyszedłem to jestem BBB. UPRZEJMIE ZAŁATWIONY -- i przy okazji moge popatrzec na ładne i grzeczne PANIE TAM PRACUJACE . POZDRAWIAM CAŁY OZPN -- WIEM CO PISZE BO PRZYJEŻDZAM TAM JUZ PONAD 25 LAT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...