Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kibice Górnika będą wspierali rezerwy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 lipca 2016 r. o 22:37 Powrót do artykułu
Miotacie się biedaki w białych skarpetkach. Gołym okiem widać że ta wasza pseudo ekipa piłkarska na Arenę przyciągnie o wiele więcej widowni. Pomimo tego że grają piach. "bunt" wygolonych łysych pał nie może zmienić jedynej i właściwej decyzji o przeniesieniu meczy do Lublina. Na wieś przychodziła garstka za bilety i na karnety a 30-40 % to była darmowa gawiedź z województwa. Marketingowo to ruch bardzo dobry ale łyse pały tego i tak nie pojmą. Teraz "będą wspierać rezerwy". To jest groteskowe i nawet śmiesznym tego nazwać się nie da. Krasnystaw pozdrawia wiochę obok Milejowa. Niedługo gracie derby z Turem. Wspomnicie moje słowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alez glupki skonczone z tej Lecznej! Co wy chcecie pokazac?Najlepsze rozwiazanie to rozwiazac sekcje pilkarska Gornika, wtedy lysonie z Lecznej wroca na swoje miejsce czyli pod trzepak z butelka taniego wina... Teraz jestem pewien 80 procent mieszkancow tego kraju to ... idioci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ochrona chciała wziąć się na sposób i puściła piknikom kartkę aby wpisywali swoje dane i przekazywali pieniądze przez kratę, którą kilkukrotnie udało się przechwycić." Mam jedno pytanie. Jak można przechwycić kratę? Dalej róbmy zaliczenie matury od 30%...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dlaczego Nieciecza nie gra w Krakowie, a Bełchatów nie grał w Łodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Miotacie się biedaki w białych skarpetkach. Gołym okiem widać że ta wasza pseudo ekipa piłkarska na Arenę przyciągnie o wiele więcej widowni. Pomimo tego że grają piach. "bunt" wygolonych łysych pał nie może zmienić jedynej i właściwej decyzji o przeniesieniu meczy do Lublina. Na wieś przychodziła garstka za bilety i na karnety a 30-40 % to była darmowa gawiedź z województwa. Marketingowo to ruch bardzo dobry ale łyse pały tego i tak nie pojmą. Teraz "będą wspierać rezerwy". To jest groteskowe i nawet śmiesznym tego nazwać się nie da. Krasnystaw pozdrawia wiochę obok Milejowa. Niedługo gracie derby z Turem. Wspomnicie moje słowo.
To jest nawet śmieszne, że ktoś z takiej mieściny jak Krasnystaw ma czelność inne miasto nazywać wiochą. A tak w ogóle, jak tam miejscowy Start? Gotów do startu ligi okręgowej? He he he. A dwa, tyle tutaj komentarzy, że tłumnie pan Jan z Grażyną idą na mecz i co? Na stadionie melduje się całe 3k ludzi, i to też nie wiadomo czy na pewno - wg mnie zawyżone. Nawet dwóch czy tam trzech pełnych sektorów nie było także tego, nie ośmieszajcie się z tymi swoimi deklaracjami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A najlepsze jest w tym to, że słowa takiego palanta jakim jesteś ma każdy głęboko, pewnie nawet twoja rodzina. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech buractwo siedzi w Łęcznej i tak sobie nie poradzi w wojewódzkim mieście Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibice to byli na trybunach a frajerzy pod stadionem! Jak teraz może spojrzeć w twarz zawodnikom? Tylko frajer tak może postępować. Walczcie z zarządem, protestujcie w kopalni z Eneą a nie z zawodnikami!!! Ci ciekawe wielu z Was pracuje w kopalni więc w imię protestu powinniście nie przychodzić do pracy bo wiadomo ze klubem rządzi Enea a nie Kapelko! Gdzie Wasz honor? Jesteście FRAJERAMI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie widzicie tego że nawet piłkarze nie chcą grać na "wspaniałym estadio arena"?Boją się jednak odezwać bo to ich praca.Popierajcie dalej grę na arenie a za rok nie będziecie mogli nawet do Łęcznej na ekstraklasę przyjechać,bo Gornik spadnie z wielkim hukiem.Zobaczymy ilu"wiernych fanów"pojawi się na 2 lub 3 lidze po ewentualnym spadku.Czy wogole macie jakiś honor i rozumiecie to że miejsce Górnika jest W Łęcznej?Jak jeden z drugim chce zobaczyć ekstraklasę to jest możliwość odpalenia jej w telewizji,a nie podkradajac Klub.Zrozumcie że to ci którzy chodzą na te mecze na arenie działają na szkodę pilkarzy.Jakoś piłkarze jak mówi Bonin rozmawiali tylko z kibicami z trybuny.B,z pikolami z lbn.krasnika itp.nikt się nie wysilil na rozmowy,czy sam ten fakt nie daje do myślenia?Górnik tylko w Łęcznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie powiedziałeś w twarz to nie powiedziałeś nic...a miałeś okazje .I kto jest frajerem?Nastepna okazja w nedziele,masz troche czasu żeby zebrać się na odwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Łecznej ino SKÓŁ łyse palanty w białych i brudnych fuzeklach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pomogła Szarowola nie pomoże Łęczna,bo lublin to fudbolowy patałach i tak na wieki wieków pozostanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ty jesteś frajerem. Stary trep. Siwy łeb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O i tu widać komu słoma wystaje z butów, obrażają od brudasów łysoli, to nie wiem kto jest większym lamusem. Modele Janusz z Areny, musicie sobie śpiewnik kupić żeby to w tv jakoś wyglądało i jeszcze was nikt nie obraża jak się ubieracie i fryzurki macie na kiderjungen zamiast rac kupcie sobie zimne ognie. Już dość tej krytyki każdy wie że jest źle bo jak by jeden mecz był w Łęcznej drugi na Arenie to by było inaczej jestem ciekaw kto te wszystkie koszty pokrywa dojazdy powroty i inne rzeczy przecież Górnik kasy nie miał a zwiększył wydatki. A Arena nie były  przygotowane bo nawet za duże bilety były nie dało się ze skanować więc nie tylko kibice ale jak zwykle logistyka padła jak zawsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
to dlaczego Nieciecza nie gra w Krakowie, a Bełchatów nie grał w Łodzi?
Bo siedziba klubu nie znajduje się na obrzeżach miasta??!!( z Turki od Łecznej jest około 15 km - 10 min samochodem) w wspaniałych latach 70 i 80 tych, z których teraz czerpie pełnymi rękami pis ( wszystko na kredyt a po nas choćby potop) były plany jednego miasta Lublin - Łęczna jak teraz Lublin Świdnik, prawda jest taka Łęczna to kolejna dzielnica sypialnia Lublina, tyle że tam dobrze zarabiają( przynajmniej część) pojmał czy trzeba językiem dla gimbazy tłumaczyź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arena trawa do wymiany napisał:
O i tu widać komu słoma wystaje z butów, obrażają od brudasów łysoli, to nie wiem kto jest większym lamusem. Modele Janusz z Areny, musicie sobie śpiewnik kupić żeby to w tv jakoś wyglądało i jeszcze was nikt nie obraża jak się ubieracie i fryzurki macie na kiderjungen zamiast rac kupcie sobie zimne ognie. Już dość tej krytyki każdy wie że jest źle bo jak by jeden mecz był w Łęcznej drugi na Arenie to by było inaczej jestem ciekaw kto te wszystkie koszty pokrywa dojazdy powroty i inne rzeczy przecież Górnik kasy nie miał a zwiększył wydatki. A Arena nie były  przygotowane bo nawet za duże bilety były nie dało się ze skanować więc nie tylko kibice ale jak zwykle logistyka padła jak zawsze
ojojoj janusz zza bramki się żali, jak przykro,w krakowie na sdm był?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak byk masz przytoczoną wypowiedź Bonina a Ty wyskakujesz co czują piłkarze i tak dalej, masakra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obrzeżach miasta ? Sypialnia lublina ? Ja rozumiem ze wakacje i nudzisz sie chłopcze ale gdybyś pod tym żelem miał troszke rozumku to wiedziałbyś że Łęczna jako miasto istnieje dzięki CIĘZKIEJ PRACY GÓRNIKÓW ! W lublinie bieda az piszczy w porównaniu do Łęcznej. Przeciętne zarobki są nieporównywalne a Ty opowiadasz ze to sypialnia... Ja mam lepsze rozwiązanie dla tych którzy uważają że drużyny powinny grać tylko w dużych miastach. Zgadzam się. Przenieśmy wszystkie mecze na stadion narodowy. Każda wiocha powinna tam grać. Lublin, Lubin, Poznań i cała reszta. W końcu warszawa to nasza stolica i to jest jedyne prawdziwe miasto a reszta to prowincje WSZYSTKIE MECZE NA NARODOWYM. To tylko 200 km. To nie tak daleko patrzac na to ze jako prawdziwy kibic bedziesz musial jezdzic z druzyna do Poznania czy do Szczecina. A tak wszystkie mecze w jednym miejscu i problem rozwiązany. No i stadion o wiele wiekszy niz na tej wiejskiej Arenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tur Milejów - Górnik Łęczna 2-1 (inauguracja sezonu 2018/2019 w lubelskiej lidze okręgowej). Wiocha Krasnystaw pozdrawia wiochę Łynca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro tak szanujesz pracę w kopalni to szanuj też jej decyzje, że mecze chcą rozgrywać w Lublinie. Jeśli to dla Ciebie nie do przyjęcia zrezygnuj honorowo z pracy! To takie proste! Zrozum gamoniu, że taka wola właściciela klubu i do niego pretensje. Dlaczego mają piłkarze na tym cierpieć? Myślenie nie boli. Postaraj się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...