Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 czerwca 2018 r. o 22:59 Powrót do artykułu
Michał wracaj do Hetmana, w Motorze czeka Cię ława a w Hetmanie miejsce w pierwszym składzie pewne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzi pokażcie w końcu co to znaczy Motor. Niech wiochy nas nie ogrywają. I nie bójcie się błędów bo macie prawo je robić - kibice wybaczą błędy jesli będą widzieć że walczycie i dajecie serce za Motor. Już widzę w wyobraźni jak młody Motor leje Stal Rzeszów, Wisłe Puławy, KSZO i innych. Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrzyński - testowałeś się już w Lechu Poznań a chcesz tu na IV poziomie rozgrywkowym ugrzęznąć tak jak Motor na wieki wieków ? To już lepiej poszedłbyś do rodzinnej Chełmianki. Zobacz jaka tam jest kuźnia talentów. A tu co ? Jak sam widzisz przypadek Jacka Bąka zdarza się tu nie częściej niż raz na ćwierć lub pół wieku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie mam zbyt dużej wiedzy w tym temacie... Dlatego też raczej dość ciężko będzie mi pomóc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...